Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natálie a Denisa Grossovy oslňují svou krásou: Fanoušky zásobují sexy fotkami

Natálie Grossová a Denisa Grossová
Natálie Grossová a Denisa Grossová
Zdroj: Profimedia
Natálie Grossová a Denisa Grossová

Jsou mladé, krásné a také úspěšné. Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse, Natálie a Denisa, jsou nejen sestrami, ale také nejlepšími kamarádkami. Spousta času tráví spolu a ve všem se navzájem podporují. Zároveň ale obě dvě podle všeho rády provokují. Čas od času totiž na svých sociálních sítích sdílejí snímky, ze kterých se mnohým pánům tají dech. 

Sestry Natálie a Denisa Grossovy jsou velmi aktivní na sociálních sítích a se svými sledujícími se dělí o nejrůznější momenty ze svých životů. Spoustu času tráví spolu a je vidět, že je pojí velmi silné pouto. Kromě sourozenecké lásky ale obě sestry dávají na odiv i krásu, kterou oplývají. A z některých fotek se jejich fanouškům podlamují kolena. 

Odvážná Denisa

Starší ze sester, Denisa, se rozhodně nedrží zpátky. Před několika dny se nechala svou mladší sestrou zvěčnit na dovolené ve Veroně, kam se společně vydaly i s maminkou na dovolenou. Na sérii snímků půvabná Denisa pózuje s rukama za hlavou, díky čemuž se jí přes tělo napíná tílko, pod které si hvězda Instagramu záměrně nevzala podprsenku. 

Přes top tak kromě jejího plochého bříška byla jasně vidět i její ňadra. I když ale fotky sklidily mnoho lajků a pochvalných komentářů, někteří se k fotkám ukazujícím tolik postavili velmi gentlemansky. „Nevím, zda chválit, nebo ti lehce vyčinit, ale jsi krásná i bez toho, že vystavíš prsa. Ani sebelepší bobule nemají na tvůj úsměv, tak ten chci vidět spíš,” napsal například jeden z fanoušků. 

Natálie za svou sestrou nezaostává

A ani mladší Natálie, která je hvězdou muzikálů, se nebojí odhodit svršky. Na dovolených se pravidelně fotí v plavkách a v sexy pózách. A rozhodně je na co se dívat. Pánové si ale musí nechat zajít chuť, tedy alespoň v případě Natálie. Ta totiž už několik měsíců randí s operním zpěvákem Danielem Matouškem. Denisa pak bude jistě ve výběru dalšího partnera velmi opatrná. Už dvakrát se totiž spálila a ani jeden z jejích vážných vztahů nevydržel. O nápadníky ale nouzi rozhodně mít nebude. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky