Natálka díky show získala obrovskou pozornost. Počet jejích sledujících na Instagramu se vyšplhal až k osmdesáti tisícům uživatelů. S rostoucí popularitou u půvabné blondýnky s ukrajinskými kořeny nastaly i velké životní změny.

Hvězdou přes noc

Televizní nevěsta začala chvíli po rozchodu s Františkem randit s mladým politikem, náměstkem primátora Mostu Markem Hrvolem. Vztah jim ovšem dlouho nevydržel, podle slov Natálie neustál Marek její popularitu a zájem bulváru. Blonďatá kráska, která si hned po konci pořadu splnila svůj sen a nechala si udělat silikonové čtyřky, nezůstala ani po krátkem vztahu s Markem dlouho sama. Natálii okouzlil slovenský muž Juraj. "Nic v našem životě není náhoda. Věř, že vždy vše dopadne, jak má, a taky nejlíp, jak může," napsala ke snímku se svým partnerem, který sdílela s fanoušky na Instagramu. Zda Natálie tvoří s Jurajem ještě pár, není jasné. Na začátku roku se začalo spekulovat o tom, že randí se slovenskou hvězdou modelem Michalem Gajdoškem.

Pro Natálku byla účast v show TV Nova naprosto zlomová. Sympatická kráska vytěžila svůj úspěch na sociálních sítích natolik, že dokonce opustila své původní zaměstnání na zubní klinice. Uhrančivá blondýnka je influencerkou na plný úvazek a do zubní ordinace tak zabloudí už maximálně tak na pravidelnou prohlídku.

Randění s celebritou

Zatímco Natálie si svou slávu užívá plnými doušky, František žije i nadále v ústraní. Po konci pořadu Svatba na první pohled na sebe upoutal pozornosti tím, když se začal objevovat po boku Kateřiny Hrachovcové. Televizní ženich a seriálová hvězda se netajili tím, že se stýkají. Společně se označovali na Instagramu a trávili spolu volné chvíle na výletech. Vášnivý milovník kávy a bývalý majitel kavárny se věnuje nyní fotografování a práci produkčního na volné noze.

Související články