Sestry Natálie a Denisa Grossovy opět vyrazily za sluncem do zahraničí a tentokrát jim dělá společnost i jejich milovaná maminka Šárka Grossová. Vdova po známém politikovi vzala dcery na Floridu, kde v minulosti trávila celá rodina téměř každé léto. Dívky dokonce Miami nazývají svým druhým domovem.

Mladší Natálie se během pobytu přiblížila svým fanouškům kde bydlí a jak tráví čas, ale také se pochlubila svou dokonalou postavou v plavkách. "Bienvenidos a Miami," napsala k fotografii, pod kterou fanoušci ihned začali psát desítky pochvalných komentářů.

Pozadu ale nezůstala ani její sestra Denisa, která též nahrála na svůj Instagram hned několik sexy snímků v plážovém modelu a též sklidila obdivné poznámky od mužů i žen.

Práce snů

Ačkoliv si nyní Natálie Grossová vychutnává slunečné Miami, už za pár dní ji čeká návrat do Čech. Brunetka totiž účinkuje v hlavní roli v muzikálu Fantom opery v Divadle GoJa Music Hall.

Krásné Natálce se ostatně v poslední době daří vše, na co si jen pomyslí a nedávno si splnila další pracovní sen. V nové pohádce od Disneyho Malá mořská víla si nejen zazpívá, ale také nadabuje hlavní postavu Ariel, jak informovala na svém instagramovém účtu. "Malá mořská víla už v květnu. dabovat a zpívat Ariel je jeden z mých splněných snů, protože už od malička miluju veškeré Disney pohádky, takže za tuhle příležitost jsem neskutečně vděčná. Bude to brutální, lidičky. Těšíte se?" okomentovala krátké video s ukázkou svého zpěvu.

Ačkoliv si řada lidí myslí, že je Natálie známá především díky slavnému otci, (je dcerou zesnulého bývalého premiéra Stanislava Grosse, který podlehl amyotrofické laterální skleróze) dle svých slov nemá úspěch rozhodně zadarmo. "Pravdou je, že denně na sobě v průměru pět hodin pracuji. Zejména pokud jde o zpěv. U mě je zpěv vlastně i relax, takže si to hrozně užívám," přiznala pro zivotvcesku.cz.

Natálie Grossová je pořádně sexy