Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásná Natalia Oreiro: Jak dnes žije a vypadá vášnivá a bláznivá Milagros

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Zdroj: Profimedia.cz
Natalia Oreiro

Ten, kdo vyrůstal v devadesátkách, rozhodně nebyl ochuzen o legendární telenovelu, u které jsme plakali, smáli se i rozčilovali každý všední den. Díky Divokému andělovi jsme se seznámili s bláznivou kráskou jménem Milagros, kterou dokonale zahrála zpěvačka a modelka Natalia Oreiro.

Málokdo z dnešních pětatřicátníků by nevěděl, kdo je Natalia Oreiro. V Česku se však více než hudbou proslavila jako herečka. Blýskla se totiž jako služebná Milagros v oblíbené telenovele Divoký anděl, kterou milovaly miliony diváků.

Milagros byla krásná, divoká, nespoutaná, ale také naivní a jednoduchá. Dnes už by tento typ seriálu u obecenstva s největší pravděpodobností pohořel, tehdy ho ale sledovaly celé rodiny.

Až Divoký anděl ji dostal na špici

Celé jméno herečky je Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo a před Divokým andělem si zahrála už v několika jiných telenovelách. V žádné však nebyla tak úspěšná. Úspěch jí v anglicky mluvících zemích přinesl až film Argentinec v New Yorku, který se v Argentině stal slavnějším než Titanic.

Pak už přišel legendární Divoký anděl, díky kterému se z modelky a příležitostné herečky stala hvězda první velikosti. Ta svou popularitu využila a nahrála své první sólové album, které vyhrávalo hitparády po celém světě. 

Několikrát se objevila i v Česku. Vystoupila například v pořadu Hogo Fogo nebo předávala Zlatého slavíka Lucii Bílé. Své popularity využila a natočila ještě dvě alba, než začala upadat do zapomnění. 

Upadla v zapomnění

Snažila se zazářit ještě v telenovele Kachorra, která se také vysílala u nás, ale české diváky nebavila. Nové filmy s ní se k nám už nedostaly, a na Natalii se brzy zapomnělo.

Je to škoda, protože herečka stále hraje a ve své vlasti točí jeden film za druhým, také stále zpívá a bojuje za životní prostředí. Je vdaná a má syna.

I ve svém věku vypadá dokonale a nikdo by neřekl, že je jí přes čtyřicet. Právem patří mezi nejkrásnější ženy na světě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky