Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová slaví narozeniny: Na dceru zůstala sama, oporu má ale v rodině

Monika Bagárová s tatínkem a dcerou
Monika Bagárová s tatínkem a dcerou
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová s tatínkem a dcerou

Možná byste předpokládali, že na Moniku Bagárovou, která dnes slaví 28. narozeniny, čeká velkolepá oslava, kterou jí přichystá partner a otec dcery Ruminky. Jejich vztah je ale bohužel oficiálně u konce, takže se Monika bude muset obejít bez něho. Obrovskou oporu má však ve svojí rodině. 

Před nějakým časem prozradila zpěvačka Monika Bagárová, že jí to s partnerem, uzbecko-českým bojovníkem MMA a otcem dcery Ruminky nevyšlo a rozchází se.

„S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ napsala si tehdy na Instagram.

Posléze se znovu dali dohromady a dnes už je opět vše jinak. Bagárová potvrdila, že je definitivně konec.

Odpovědi na otázky fanoušků vznesly otazníky 

Fanoušci se jí nedávno ptali, co ji v životě kromě hudby a dcery těší. Samozřejmě by se nabízela odpověď, že partner, jeho úspěchy nebo třeba jejich spokojený vztah, který tehdy ještě měla. Bagárová však odpověděla jinak. V podstatě přiznala, že dcera ji drží nad vodou.

„Není nic silnější než ona. Ona je můj motor. Moje motivace. Můj úsměv, můj život a k tomu patří i moje rodina. Jsme šťastní, změnila nám úplně život. Nic víc mě nedělá šťastnou než ona.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky