Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Námořnická inspirace Penélope Cruz

Námořnická inspirace Penélope Cruz
Námořnická inspirace Penélope Cruz
Zdroj: Charles Vögele a www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Nejkrásnější období roku, kdy všechno začíná rozkvétat, je tu. A my, ženy, samozřejmě přemýšlíme o obnově šatníku. Módní inspiraci nám přináší i španělská herečka Penélope Cruz (36) a její sestra Mónica (34).

Od módy k pirátům

Sestry Cruzovy prožívají báječné období. Odstartovala ho nabídka známého švýcarského módního domu Charles Vögele na podzim 2009, zda by nechtěly pro něj navrhnout vlastní kolekci. Horkokrevné Španělky samozřejmě před takovou výzvou neucukly. Naopak! Pustily se do vymýšlení modelů s temperamentem sobě vlastním. A tak na počátku loňského roku poprvé představily řadu oblečení a doplňků Biaggini Violet, která sklidila ohromný úspěch. V téže době přijala Penélope nabídku na roli ve čtvrtém pokračování Pirátů z Karibiku, dokonce jí dala přednost před možná prestižnější rolí ve snímku režiséra Larse von Triera Melancholia. Už se chystala na natáčení, když přišla...

Sestry Cruzovy

Krásná komplikace

Penélope zjistila, že se svým přítelem, španělským hercem Javierem Bardemem (42) čeká dítě. Proto se na počátku července konala rychlá a utajená svatba. Málokdo ví (a na výsledných snímcích pozná), že propagační fotografie k nové kolekci oblečení jaro/léto 2011 už fotila ve třetím měsíci. Mnohem více ale její těhotenství zaskočilo filmaře, kteří řešili, jak s postupujícím časem zamaskovat hereččino rostoucí bříško. Geniální nápad na sebe nenechal dlouho čekat – Penélope v některých scénách zastoupila sestra Mónica. Zjednodušeně řečeno, v některých scénách uvidíte tvář Penélope, ale postavu Moniky. Jo, film umí zázraky!

Penélope Cruz a Javierem Bardem

Kafe.cz zjistilo:

Očekávaný snímek Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna by se v českých kinech měl objevit 19. dubna 2011. Kromě krásné Penélope Cruz v něm opět uvidíme Johnnyho Deppa (47) v roli kapitána Jacka Sparrowa i třeba kytaristu slavných Rolling Stones Keitha Richardse (67), který hraje jeho otce.

Inspirace od moře

I letošní rok se pro sestry Cruzovy zatím vyvíjí úspěšně. Penélope 22. ledna porodila zdravého syna a před pár dny se začaly prodávat modely jejich jarní a letní kolekce. A zájem je opět obrovský! Není divu. Penélope a Mónica vsadily na velmi ženskou, ale přitom pohodlnou módu, které kralují kvalitní materiály. Styl jistě inspirovalo i zmiňované natáčení Pirátů z Karibiku – kolekci dominují bílá a modrá, objevují se námořnické i něžně romantické prvky, jako jsou krajky a výšivky. Nechybí ale ani oblíbená džínovina, tentokrát v obnošeném vzhledu, a klasické oblečení do města. A co je hlavní předností kolekce sester Cruzových? Za prvé jde o módu, kterou lze normálně nosit, modely si mohou obléknout ženy různých věkových kategorií i postav a hlavně nejsou cenově nedostupné. „Myslím si, že každá žena by měla mít možnost obléknout se pěkně, a neutratit přitom moc peněz. Hezké oblékání by nemělo být o penězích,“ vysvětluje Mónica s tím, že v tuto chvíli už se sestrou, která si jinak užívá mateřství, připravují kolekci podzim/zima 2011. Tak ať je tak pěkná jako ta aktuální!

Líbí se vám modely navrhované Penélope a Mónikou Cruz?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky