Jana Fabiánová pro svou milovanou maminku Naďu Urbánkovou uspořádala hned dvě poslední rozloučení. První se konalo v pátek a ačkoliv se jednalo o pohřeb pouze pro nejbližší, do kostela dorazila nejedna slavná osobnost.

Nechyběl například režisér Tomáš Magnusek, Petra Černocká, Miluška Voborníková, Šárka Rezková, hudebník Petr Hannig, herec Jan Cina, moderátor Karel Voříšek, první filmová Popelka a manželka Jana Přeučila Eva Hrušková a mnoho dalších.

Jediná dcera zesnulé zpěvačky působila naprosto zničeně a psychickou oporou jí byl partner Petr Baťha. Ani on ale nedokázal zakrýt obrovský zármutek nad ztrátou Urbánkové.

Filmová Popelka a zdrcené kolegyně

Na pohřeb Nadi Urbánkové pro rodinné příslušníky samozřejmě dorazila i sestra zpěvačky, Drahoslava Valkounová. Ta má potíže s chůzí a dopomáhala si berlemi, přesto si ale rozloučení nenechala ujít. Když Urbánkovou vynášeli z kostela, neubránila se slzám.

Dát poslední sbohem zpěvačce přišly i její kamarádky ze Semaforu Petra Černocká a Miluška Voborníková, které se vzájemně podpíraly a bylo vidět, že je pro ně ztráta kolegyně zdrcující.

Moderátor Karel Voříšek přijel v doprovodu filmové Popelky Evy Hruškové a ze všech přítomných byl bez výjimky cítit obrovský smutek nad náhlou smrtí herečky. I když se ve středu bude v Praze konat ještě speciální rozloučení pro veřejnost, rakev už byla během prvního smutečního obřadu uložena k věčnému spánku do země.

Druhé rozloučení s Urbánkovou proběhne v půlce týdne

Související články