Zpěvačka Naďa Urbánková zemřela ve věku 83 let a zanechala po sobě dceru Janu, která má v posledních dnech plno práce se zařizováním posledního rozloučení.

Aby toho nebylo málo, po letech mlčení se ozval Janin otec Jan Nemejovský, který nyní tvrdí, že mu dcera zmizela ze života záhadným způsobem.

Herec se s Naďou Urbánkovou oženil v roce 1976 a po osmi letech se dvojice rozvedla. Manželům se mezitím narodila dcera Linda, která se v dospělosti přejmenovala na Janu Fabiánovou. Podle jejího otce došlo tehdy k únosu a zpěvačka dceru odvezla za hranice bez jeho souhlasu.

Nevím, zda je Jana moje dcera

"Za bolševika byly poměrně solidní zákony týkající se dětí. A v nich stálo, že i když jsou rodiče rozvedeni, druhý rodič musí dát souhlas, když ten první chce vzít dítě do zahraničí. Naďa tehdy holku odvezla, a já se ani nevyslovil. Až za rok se mi ozvali její přátelé z vnitra a předvolali si mě. Chtěli, abych dodatečně podepsal souhlas, který potom antidatovali," šokoval Jan Nemejovský v rozhovoru pro Blesk s tím, že jeho dcera Jana Fabiánová byla prakticky obětí únosu.

Herec ve svém vyjádření dále tvrdí, že byl i po této události dobrým otcem, jelikož Urbánkové platil alimenty. Nemejovský přitom o své dceři doposud nikdy do médií nemluvil a sama Jana Fabiánová se k němu taktéž nevyjadřovala. O to více jsou jeho obvinění pouhých pár dní po smrti Nadi Urbánkové nepochopitelné.

Nemejovský navíc zesnulou hvězdu nařkl z nevěry. "Nevím, jestli je Jana moje dcera. Rozhodně tomu ale věřím a chci věřit," uzavřel herec, který se svou dcerou nemá žádný kontakt přes dvacet let.

Naďa Urbánková podle Nemejovského dceru před lety unesla