Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser se seznámili na konci sedmdesátých let a byla to láska jako trám.

Tehdy se o herečku ucházel i Kaiserův kolega Jiří Lábus, ten ale nepochodil, jelikož si Konvalinková vybrala právě Oldřicha.

Nakonec se vzali a žili spolu dlouhých pětadvacet let, vztah ovšem nebyl vždy procházka růžovým sadem.

Manželé se často scházeli a rozcházeli, zamilovaná Konvalinková se ale ke komplikovanému manželovi vždy s láskou vracela.

„Chodili jsme spolu a já věděla, že to není v pořádku. Rozešla jsem se s ním, ale stejně jsem si nemohla pomoci. Znovu jsme se sešli,“ svěřila se herečka v knize Rozpuštěné bolesti.

„Měla jsem zkušenosti a už bych bývala měla vědět, že to nebude jiné. Jenže naivně jsem se přesvědčovala, že se to zlepší,“ vzpomíná Konvalinková ve svých memoárech.

Máme mezi sebou velmi přátelský vztah

I když dvojici spojovala veliká láska a dcera Karolína, nakonec se v roce 2005 definitivně rozhodli jít každý vlastní cestou.

Přesto že došlo k rozvodu, Konvalinková a Kaiser mají stále skvělé vztahy. „Máme mezi sebou velice přátelský vztah a jsem za to moc ráda,“ řekla před časem Konvalinková webu ahaonline.cz.

Herečka si dokonce zvykla i na novou životní partnerku svého exmanžela, Dášu Vokatou. „Je to dobrá volba. Je dobře, že jim to spolu klape, to je důležitý,“ tvrdí Naďa i přesto, že měla pro svého muže slabost i dlouho potom, co se jejich manželství rozpadlo.

Dvojice se dokonce jeden čas sestěhovala do jednoho domu, jak Blesku tehdy prozradila sestra herečky Iva Rosická.

"To nevíte? No jasně, oni nechtějí o svém soukromí moc hovořit. Je to ale tak. V ulici V Jámě bydleli jako manželé spoustu let. Když se rozvedli, Nadě s Karolínkou byt zůstal a Olda hledal jiný,“ vysvětlila Iva, jak k celé situaci došlo.

Nakonec Kaiser získal byt ve stejném domě, kde žil dlouhé roky s Naďou. Konvalinková navíc před nedávnem překvapila informací, že jí exmanžel stále pravidelně posílá květiny.

„Ovšem pouze elektronickou, přes mobilní telefon!“ pochlubila se Naďa, která informací nejspíš nepotěšila Kaiserovu aktuální přítelkyni.

Sama Konvalinková měla po rozvodu jeden vážný vztah, který si před médii bedlivě střežila a v roce 2015 opět skončila sama. Od té doby zatím žádného oficiálního partnera herečka nepředstavila.

Související články