Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na křídlech kokainu a heroinu

Zdroj:

Ne nadarmo se říká: malé děti malé starosti, velké děti velké starosti. Své o tom vědí i tak slavní rodiče, jako je Michael Douglas.

Skandální život a především drogové úlety potomků jim ničí život, zdraví i reputaci. Hollywoodská megastar Michael Douglas (65) sice letos těší své fanoušky návratem oblíbeného hrdiny, bankéře Gordona Gekka v dramatu Wall Street 2: Peníze nikdy nespí, ovšem daleko větší pozornost na sebe strhl kvůli nezdárnému synkovi.

Jen co byl Cameron Douglas (31) odsouzen v New Yorku za přechovávání drog k pěti letům vězení, stal se oscarový tatínek tučným soustem pro bulvární plátky na celém světě. Zvlášť když se soudce Richard Berman nechal slyšet, že nevěří, že se Cameron někdy polepší a drog zanechá.

Stačí se vrátit o pár let zpět a nahlédnout do života dospívajícího Camerona Douglase. Když je v pubertě, jeho otec sice získává Oscara za Wall Street 1, ale zároveň patří k nejvyhlášenějším svůdníkům Hollywoodu a záhy se začíná léčit ze své závislosti na sexu, což média pochopitelně nemůžou opomenout.

Během dospívání se Cameron stává přímým účastníkem jedné z největších rozvodových bitev v historii: otec Michael opouští po 22 letech matku Diandru. Jako odstupné jí nechává 64 milionů dolarů, čtyři domy a sbírku obrazů.

Když v roce 2000 zakládá druhou rodinu s velšskou kráskou Catherine Zeta-Jonesovou, začíná roztrubovat do světa dojemné hlášky o otcovství a rodině: „Táhne mi na šedesátku, už jsem si prožil úplně všechno – spoustu lásky, sexu, jsem bohatý a nic mi nechybí. Chci si syna užít, vychovávat ho a být s ním doma.“

Řeč je ovšem o novorozeném Michaelu Dylanovi, nevlastním bratrovi Camerona. Tomu je právě 22 let a jeho nově získaná zkušenost s kokainem mu dává křídla.

Promarněný talent

  • Cameron Douglas je pohledný mladý muž, ne nepodobný svému otci i legendárnímu dědečkovi Kirku Douglasovi (93).

  • Snažil se prosadit jako muzikant, DJ a herec.

  • Jeho umělecká kariéra se začala slibně rozvíjet, dokonce si zahrál v několika filmech (například v roce 2003 společně s dědečkem a otcem v rodinném snímku Tak to chodí).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU