Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na kafíčku u Meg Ryan: Jak vypadá její penthouse v New York City

Zdroj: Youtube, Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Její něžnou tvář jsme milovali již ve filmu Město andělů, kde hrála s Nicholasem Cagem a na konci plakali i ti největší vazouni. Vidět jste ji ale mohli již v nesmrtelném Top Gunu, kde si zahrála sice malou roli, ale právě ta ji dostala ke Steveu Spielbergovi. Jak nyní bydlí hvězda první velikosti v jednom ze svých sídel? 

Mít byt na Mannhattnu, to je pro celebritu takřka povinnost. Další bydliště je nutné mít v Los Angeles a často ještě vilku v Miami, abyste měli kam utéct před zimou. Tento byt v New York City si herečka pořídila za "skromných" necelých 11 miliónů dolarů a zařídila si ho přesně podle svých představ. Sdílí ho se svou čtrnáctiletou dcerou a novináře k sobě pozvala na kávu. Ukázala jim veškeré nutné místnosti a my se o ně s vámi podělíme. 

Meg Ryan kromě zmiňovaných filmů, zářila také v mnoha dalších, jen namátkou můžeme vyjmenovat romantiku Láska přes internet, částečně historický Kate a Leopold, hudební The Doors, kde si zahrála přítelkyni legendárního Jima Morrisna, nebo třeba drama Vnitřní vesmír, do kterého ji obsadil Steven Spielberg. Dá se říct, že Meg se vyprofilovala spíše jako herečka v romantických komediích s nádechem lehkého dramatu než jako "paní herečka, která zvládne úplně cokoliv". Meg je herečka, kterou zna celý svět a mnoho lidí ji má v oblibě i přes její značnou posedlost plastikami, které jí takřka zdeformovaly tvář. Na svou velkou roli, za kterou by si mohla odnést domů nějakou tu cenu (byla třikrát nominovaná na Zlatý glóbus, ani jednou však nominaci neproměila) však stále ještě čeká. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU