Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na Andělech si české zpěvačky pohrály s módou. Některé by obstály i ve světě

Anděl 2018
Anděl 2018
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Ceny Anděl už mají své majitele a vy se můžete pokochat přehlídkou modelů, které nezapadly v davu. České ženy se nenechají zahanbit a umí obléknout extravagantní kousky.

Styl jako druhé jméno

Bára Poláková patří mezi nejvýraznější české zpěvačky, před lety debutovala s hitem Kráva. Byla by ale velká chyba spojovat ji jen s hudbou. Velkých úspěchů dosáhla i jako filmová i divadelní herečka. Vystupuje v muzikálu Lucie, menší než malé množství lásky, objevila se v seriálu Okresní přebor nebo pohádce Micimutr s Libuší Šafránkovou. S hercem Pavlem Liškou mají dvě dcery, Ronju a Riku.

Móda je pro Báru Polákovou způsob sebevyjádření a nikdy nenudí. Ani na letošním předávání Andělů nezklamala a obklékla na první pohled šaty zajímavé jen střihem, ale při bližším prozkoumání byly poseté drobnými flitry, měly částečně odhalená záda a sukně zakrývala jen to nejnutnější. Oproti šatům z minulého roku, kdy se ztrácela v záplavě bledě modrého tylu nebo pod béžovými rozevlátými šaty skrývala těhotenské bříško, to byl příjemný obrat o 180 stupňů.

Hrátky s módou

Ceremoniál k cenám Anděl nemá přísný dress code jako třeba filmový festival v Karlových Varech, a tak mohou české celebrity popustit uzdu své fantazii.

  • Jitka Boho zvolila neformální outfit, který odlehčila hravým účesem
  • Rapperka Sharlota nezklamala, zůstala věrná svému stylu a tetování využila jako nápaditý doplněk
  • Markéta Konvičková se v hromadě tylu neztratila a uštědřila ostatním velkou módní lekci
  • Marta Jandová vsadila na nápaditou obuv

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky