Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Muž týdne: Leoš Mareš

Muž týdne: Leoš Mareš
Muž týdne: Leoš Mareš
Zdroj: Isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (4)

Proč se nám líbí: Máme na něj v redakci nejednoznačný názor. Vyhraněné pro i vyhraněné proti. Právě tohle je však pro moderátora Leoše Mareše (36) typické. Stěží se najde někdo, kdo si o něm nemyslí nic. Díky sledované soutěži Hlas ČeskoSlovenska a soukromému životu je teď znovu hodně na očích.

Diskutujte: Co si myslíte o práci a soukromí Leoše Mareše? Šla byste s ním na kávu?

V poslední době to vypadá, že dospěl. Tedy alespoň podle některých ukazatelů. Přestal okázale vystavovat, na co všechno má peníze. Už nevykřikuje do světa, jaký model auta má vyhlédnutý (poté, co naboural předchozí), už nehovoří o ceně svých hodinek ani o tom, že má nejdražší televizi v republice. Poučil se. „Změnil jsem se určitě,“ řekl v rozhovoru s publicistkou Marcelou Pecháčkovou. „Víc o věcech přemýšlím, každý krok i slovo víc vážím.

  • Dřív jsem dával mnohem větší důraz na věci a zážitky – těmi jsem se snažil naplnit život. Teď už vím, že i když si koupím všechny věci světa - bude to znít jako fráze - šťastnej prostě nebudu.“

Každou neděli a také v pondělí můžete momentálně Leoše Mareše vidět v roli moderátora soutěže Hlas ČeskoSlovenska (TV Nova) ve dvojici se slovenskou zpěvačkou Tinou. Režisér pořadu Pepe Majovský připustil, že v hledáčku produkce bylo mnoho jmen. Nakonec však podle něj rozhodla schopnost držet se scénáře, ale zároveň přinášet něco „nového, živočišného a emotivního“, což je podle něj Leošova i Tinina parketa.

Minulý týden si bulváry znovu vzaly na paškál i soukromí Leoše Mareše.

Spekuluje se o tom, že jeho novou známostí je krásná modelka Petra Faltýnová, která se právě rozvádí s manželem, podnikatelem Simonem Šteklem.
Co se týče vážných vztahů se ženami, Leoš Mareš před časem poznamenal, že je „beznadějný romantik“ a rád například vymýšlí různá překvapení.

  • „Dalo by se říct, že jsem ultra romantický typ. Moc mě vabí vymýšlet překvapení. Stejně jako v práci, improvizuju a jsem kteativní. Nekupuju žádné drahé dárky. Jsem přesvědčený, že udělat radost není vůbec o materiálních věcech, ale o nápadu.“

Co o něm možná nevíte:

  • Je rozvedený, s bývalou manželkou Monikou vychází dobře. O syny Jakuba (6) a Matěje (2) se snaží starat jak nejlépe umí a otevřeně mluví o tom, že se mu role otce zamlouvá a rád by se jí zhostil co nejlépe, přestože se rozvedl.
  • Vstává v pět hodin ráno, už 14 let. S kolegou Patrikem Hezuckým je moderátorem ranní show Evropy 2. „Rodinné ráno, jak ho známe z reklamy na džus, jsem nikdy neměl,“ podotkl v nedávném rozhovoru pro týdeník Instinkt.
  • Miluje filmy, vášnivě rád na ně chodí do kina.
  • Jeho snem je mít jednou vlastní talk-show.
  • Pochází z Berouna, debutoval v roce 2001 albem Tři slova (tehdy nosil své pověstné kožichy), prorazil moderováním hitparády Eso


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky