Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Muž týdne: George Clooney

Muž týdne: George Clooney
Muž týdne: George Clooney
Zdroj: Isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Proč se nám líbí: Protože to nebývá úplně obvyklé, aby se tak přitažlivý muž prosadil nejen svým vzhledem, ale i inteligencí. Mimochodem… Angelina Jolie ho nesnáší. Víte proč?

Diskutujte: Už jste viděli některý z nejnovějších filmů, ve kterých má George Clooney prsty?

Mohlo by vás zajímat: Horoskopy slavných - George Clooney

Oslnivý úsměv, obvykle dobrá nálada, dokonalá figura. Ženy jsou dokonce ochotné přespávat v autě před jeho domem ve snaze získat si jeho náklonnost – a ne ledajaké ženy. Tímto způsobem se ho pokoušela kdysi získat zpět herečka Reneé Zellwegerová, když se s ní rozešel. Neuspěla.

Co se týče vztahů, je padesátiletý George Clooney poněkud nestálý (zatím poslední partnerka je sportovkyně). Kdysi byl ženatý, ale nerad o tom mluví a netrvalo to dlouho. Od rozvodu s herečkou Talií Balsam (rozvod v roce 1993, manželství trvalo čtyři roky) se pravidelně objevuje na čelních místech různých žebříčků nejžádanějších „starých mládenců“ na světě. Obstojí ale i v ostré konkurenci mnohem mladších kolegů. Například v nedávném prestižním žebříčku časopisu Heat „Nejkrásnější muži planety“ obsadil jedenácté místo.

Prošedivělý herec si rád užívá svobody života bez závazků, nemá žádné děti. Není pro něj proto problém vytáhnout milovanou motorku a vyrazit například do Itálie na pánskou jízdu. Velmi dobře se baví tím, že zastavuje u různých domů a prosí překvapené místní obyvatele třeba o vodu a rovnou se zdrží na kus řeči.

Obvykle se snaží vytáhnout i třeskutě zadaného „taťku“ a dobrého kamaráda Brada Pitta. Občas se mu to i podaří a proslýchá se, že Bradova partnerka Angelina Jolie jejich výlety velmi špatně snáší.

Loni ovšem nebyl na výlety moc čas.
Rok 2011 George Clooney naplnil hlavně prací, která letos nese své ovoce. Získal nominaci na Oskara za hlavní roli ve snímku Děti moje. Skvělým způsobem ztvárnil otce Matta Kinga, který se po náhlém kolapsu své ženy musí postarat o dvě nezletilé dcery, o kterých toho moc neví.
Současně je v kinech pozoruhodný snímek Dny zrady a Clooney sklízí pochvalu nejen za své herecké umění, ale především za režii a spoluautorství scénáře.

Tip Kafe.cz: podívejte se na ukázku z filmu Děti moje, který právě běží v kinech

 ((bean:1:16))

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky