Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Muž týdne: Dan Hůlka

Muž týdne: Dan Hůlka
Muž týdne: Dan Hůlka
Zdroj: Isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (4)

Proč se nám líbí: 1. Přes svou výšku a nádherný hluboký hlas vypadá dost zranitelně. 2. Prostě skvěle zpívá, třeba v muzikálu Kat Mydlář. 3. Jestliže ho toužíte vidět naživo, soutěžte o vstupenky do divadla Broadway.

Diskutujte: Poraďte Danovi, jakou si k sobě vybrat partnerku pro život. Napíšeme mu SMS (číslo máme v redakci), kde si může vaše názory přečíst.

Popravdě řečeno, nevypadá dvakrát šťastně – po sérii osobních karambolů by to chtělo obyčejnou ženu pro (ne)obyčejný život. Dan nese nezdary v soukromém životě poměrně statečně a jak nedávno přiznal, pořád doufá, že se mu povede takovou ženu potkat a založit s ní rodinu. Kdysi tvrdil, že chce mít syna do čtyřicítky a teď už je mu 43 let.  

Zatím ale žádná osudová láska na obzoru, takže se Dan momentálně soustředí spíš na práci.

Tento týden ve čtvrtek (22. 9.) bude hlavní hvězdou jubilejní 100. reprízy muzikálu Kat Mydlář v pražském Divadle Broadway.
„Na tu roli jsem se nejen těšil, ale i hodně pečlivě připravoval,“ tvrdí zpěvák. „Snažil jsem se dozvědět o té době co nejvíc, abych člověka, kterého hraju, pochopil. Už jen to povolání (úsměv)... Jak to asi nesl? Celkem rád bych se i nějakým kouzlem na chvíli do skutečné rudolfinské Prahy přenesl, jenže bych tam se svou výškou byl asi dost nápadný,“ směje se.

Muž týdne: Dan Hůlka

Soutěž

Vyhrajte 2 vstupenky na muzikál Kat Mydlář ZDE

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky