Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Už jsou dávno za Mostem! Co dnes dělají hvězdy oblíbeného seriálu?

seriál Most
seriál Most
Zdroj: Profimedia, Instagram
seriál Most

Česká televize se pro velký úspěch rozhodla reprízovat seriál Most, který nyní můžete opět vídat na obrazovkách České televize. Herečtí kolegové se mohou zpětně koukat, jak jim to kdysi hrálo, jelikož na natáčení vzpomínají jistě s láskou. Dnes už jsou ale všichni úplně někde jinde.

Zdeněk Godla, který si zahrál Frantu, se díky seriálu stal opravdovým hercem. Září v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ale na prvním místě je pro něj pořád jenom rodina. Je jistě rád, že může hereckým řemeslem vydělat peníze a zaopatřit tak všechny, co má rád.

Erika Stárková si zahrála přeoperovaného Pavla, tedy Dášu. Herecké profesi se věnuje pořád, ale jen mimo kamery. Po skončení Mostu hrála v představení Žítkovské bohyně či Lazarus. Spatřit ji můžete i příležitostně zpívat s kapelou Bill Candy. Nouzi o práci rozhodně nemá.

Martin Hofmann točí další komedii

Hlavní postavu Luďana si zahrál Martin Hofmann. Ten se kolem vánočních svátků objevoval v Divadle v Celetné. Dlouhodobě ho však můžete vídat v nováckém seriálu Ulice. V současné době natáčí film spisovatele a režiséra Patrika Hartla – Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Michala Isteníka si lidé vybavují jako Edu. Seriálový Eda se dále věnuje především divadelní tvorbě. Od 1. května 2008 je členem činoherního souboru Městského divadla Brno a tomu je také věrný. Má bratra Marka, který je bývalým prvoligovým fotbalistou. Sám Michal kdysi hrál fotbal za SK Kladno.

Čvančarová se věnuje charitě

Vladimír Škultéty se proslavil rolí Čočkina a od té doby o něm není příliš slyšet. Naposledy si zahrál ve filmu Prezident Blaník. To Cyril Drozda, jenž hrál faráře, je v jednom kole. V novém roce točí historický film Krajina ve stínu, na který si ještě musíme počkat.

Představitelkou exmanželky Luďana, Ilony, byla Jitka Čvančarová. I ta má plné ruce práce. Velmi poctivě se věnuje charitativní činnosti a je ambasadorkou organizace Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Mimo to natáčí film Přítelkyně podle scénáře Barbary Nesvadbové.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky