Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Morgan Freeman prošel ohromnou proměnou a nemohou za to jen bílé vlasy

Takto vypadá herec v roce 2019.
Takto vypadá herec v roce 2019.
Zdroj: Profimedia
Takto vypadá herec v roce 2019.

Morgan Freeman patří k největším hollywoodským hvězdám. Dnes je známému herci přes osmdesát let, proslavil se však až v pozdějším věku. Víte, jak vypadal Freeman zamlada? 

K hraní se Morgan Freeman dostal již jako malé dítě, jeho cesty se pak od herectví ale na nějaký čas odklonily. Několik let pracoval coby mechanik pro U.S Air Force, v roce 1960 se přestěhoval do Los Angeles, kde se vrátil do světa showbyznysu.

Freeman začal vystupovat v divadlech a muzikálech, jeho dráha filmového herce začala ale až na přelomu 80. a 90. let, rolí ve filmu Řidič slečny Daisy. Nejvíce se ale dostal do povědomí diváků díky Vykoupení z věznice Shawshank, kde předvedl výkon, který je dodnes považován za legendární.

Herec se vloni objevoval na titulních stránkách ve spojení s kauzou Metoo, kde se na něj vzneslo hned několik obvinění ze sexuálního obtěžování během natáčení. Tehdy proti Freemanovi svědčilo dokonce osm žen a celkem se našlo šestnáct svědků tvrdících, že ho u obtěžování viděli!

Morgan však od začátku tvrdí, že si ničeho takového není vědom.

Tyto kauzy jsou jedinou negativní částí obrazu známého herce, málokdo totiž ví, že je zapálený ekolog! Nedávno koupil pozemek v Mississippi o rozloze neuvěřitelných 124 hektarů, který přeměnil na včelí farmu. Freeman si totiž dobře uvědomuje ohrožení včel a fakt, že za poslední roky došlo k vyhubení obrovské části včelí populace! 

Pojďte se s námi podívat jak šel čas s tímto výjimečným hercem. Kromě šedivých vlasů se zdá, že musí mít Freeman nějaký lék proti stáří, za posledních čtyřicet let se totiž vůbec nezměnil...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky