Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fanoušci se dočkali! Monika Marešová ukázala těhotenské bříško v celé jeho kráse

Monika Marešová
Monika Marešová
Zdroj: Profimedia
Monika Marešová

Od doby, kdy Leoš Mareš oznámil, že se v březnu se svou manželkou Monikou dočkají svého prvního společného potomka, fanoušci jednoho z nejznámějších českých párů lačnili po snímcích Moničina těhotenského bříška. Moderátor pár fotografií sdílel, jeho manželka byla ovšem mnohem shovívavější. Ovšem jen doteď!

Monika Marešová a Leoš Mareš po miminku toužili dlouho, letos se jim ale konečně zadařilo! Populární moderátor před časem na sociální síti sdílel obrázek čápa nesoucího miminko. „Klokan přiletí v březnu,” uvedl Mareš v příspěvku, který si okamžitě získal pozornost mnohých. V ranním vysílání své show na Evropě 2 moderátor datum narození miminka upřesnil a prozradil, že se narodí na konci února. Zároveň v té době manželé netušili, zda se dočkají chlapečka, nebo holčičky. Je otázkou, zda si tuto informaci vůbec nechají před porodem sdělit. 

První fotky

Od oznámení těhotenství fanoušci páru čekali na snímky rostoucího bříška, těch se k nim ale moc nedostalo. Leoš Mareš na svém Instagramu sdílel jediný snímek, na kterém je viditelné Moničino těhotenství, a o moc sdílnější nebyla ani sama Monika. Ta ale ve svém vůbec nejaktuálnějším příspěvku udělala velkou výjimku. 

Manželem se totiž nechala zvěčnit na pláži na slunných Maledivách, kam se dvojice před časem odebrala na dovolenou. Na snímku sedí v písku a láskyplně se dívá na své rostoucí bříško. Jde o zcela první fotografii svého těhotenství, kterou Monika Marešová na sociální síti sdílela. 

Úžasná postava

Jen několik málo dní předtím, než Monika ukázala své těhotenské bříško, zveřejnila odvážnější fotografii, na které stojí jen ve spodním dílu plavek a opírá se o palmu. „Svého těla si teď vážím ještě víc,” napsala ke snímku, kvůli němuž mnohým spadla brada. Monika na těm totiž ukázala perfektně vypracované tělo, které si udržuje i přes pokročilé těhotenství. „Nejvíc sexy nastávající maminka,” napsala pod příspěvek jedna z uživatelek sociální sítě. A obdobných reakcí se objevovala spousta. Monice Marešové těhotenství zkrátka nesmírně sluší. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky