Moderátor, zpěvák a v posledních letech hlavně vlivný influencer oznámil přírůstek do rodiny v polovině října v ranním vysílání Evropy 2. Překvapil tím i své kolegy. Nastávající rodiče zatím neprozradili, zda budou mít kluka, nebo holku.

Těhotenská elegance

Monika Marešová v sobě nezapře své bývalé povolání stylistky a módní redaktorky. Často bývala ozdobou společenských událostí, nebála se experimentovat se střihy, látkami i vzory. Téměř na každé akci patřila k nejlépe oblečeným ženám. Svůj status módní ikony si udržuje i během těhotenství. V prvních měsících téměř nikdo nepoznal, že pod volnými outfity schovává těhotenské bříško. Od té doby, co se jí těhotenské bříško viditelně rýsuje, nebojí se ho dát na obdiv v upnutějších šatech nebo overalu.

Zkrocení divokého moderátora

Leoš Mareš má z předchozího manželství s manželkou Monikou Marešovou, za svobodna Poslušnou, syny Jakuba a Matěje. Moderátor si první ženu vzal v roce 2008. Nežili však spolu již od roku 2010, kdy moderátor od manželky odešel kvůli vztahu s vicemiss Hanou Svobodovou. Od té doby Mareš vystřídal několik partnerek včetně modelky Petry Faltýnové. Mareš měl pověst záletníka do doby, než potkal svou současnou ženu Moniku Marešovou, rozenou Koblížkovou. S Marešem se vzali v roce 2018 v piaristickém kostele na zámku v Litomyšli. Svatba se jim před veřejností podařila utajit.

V rozhovoru pro časopis Esquire se pár svěřil s tím, že dokonce kvůli těhotenství navštěvoval i terapeuta. Na nepříjemnou otázku ohledně toho, kdy bude mít pár dítě se často ptali i fanoušci na sociálních sítích, odezva Moniky na sebe dlouho nenechala čekat. „Otázka typu: Plánujete děti? je... Já si myslím, že se to moc naplánovat nedá,“ prohlásila tenkrát.

Související články