Monika Marešová je pyšnou maminkou dvou téměř dospělých synů, které má z manželství s Leošem Marešem. Dvojnásobná maminka dlouho hledala ideální zaměstnání, při kterém by zvládala péči o domácnost i dospívající chlapce a to se jí na začátku loňského roku splnilo.

"Dobrý den, jsem se kvůli vám hodila trošičku do gala, převlíkla jsem se z tepláků a rozhodla jsem se, že pro vás natočím tohle video. Spoustu z vás se mě ptá na můj byznys, tak vám řeknu, co mě k němu přivedlo," ozvala se Marešová svým fanouškům na Instagramu.

"Na začátku roku jsem necítila vůbec dobře, nebyla jsem spokojená, nevěděla jsem tak nějak co dál se životem a měla jsem pocit, že se točím v kruhu a nic mě nebavilo," svěřila se bývalá manželka Leoše Mareše.

Mám čas na sebe i na rodinu

Prvním impulsem rozjet podnikání byla pro Moniku Marešovou její kamarádka. "Pak jsem se potkala s kamarádkou, která strašně zářila a sršela novou energií a já jí říkám, ty jo, to chci taky, co to je? A ona mi dala tu příležitost a já jsem úplně happy, protože za těch jedenáct měsíců, co jsem v tomhle byznysu, jsem ani jednou nezalitovala a jsem součástí úžasného týmu. Potkávám spoustu bezvadných lidí, pořád se vzdělávám, posouvám se dál a strasně mě to baví. To jsem přesně potřebovala," vysvětlila dvojnásobná maminka.

"Zároveň mám čas na sebe, na rodinu, na kluky, na pejsky, protože to můžu dělat kdykoliv a odkudkoliv chci a to je prostě skvělý," pochvaluje si Monika.

"Pokud jste na tom podobně a zajímalo by vás víc, pošlete mi na sebe e-mail a já s váma spojím a řeknu vám co dál. Mějte se krásně," rozloučila se Monika Marešová, která vyzvala své sledující, aby se přidali k jejímu byznysu.

Monika Marešová je poslední rok velice spokojená