Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Marešová se sluní ve Španělsku: Ukázala dekolt i nekonečně dlouhé nohy

Monika Marešová
Monika Marešová
Zdroj: Profimedia
Monika Marešová

Monika Marešová se po porodu až neuvěřitelně rychle vrátila zpět do formy a může se pyšnit dokonalou postavou. Tu nyní ukázala během dovolené ve Španělsku, kam se před pár dny s manželem Leošem a dcerou Alex vydala soukromým letadlem. 

Půvabná Monika Marešová během těhotenství přibrala jen několik málo kilogramů, a tak neměla moc práce s jejich shazováním, když se její dcera Alex narodila. Manželka Leoše Mareše si vždy dávala na své formě záležet, vyváženě se stravovala a také pravidelně cvičila. A to se jí nyní štědře vrátilo. Pět měsíců po porodu by totiž snad nikdo ani nepoznal, že letos porodila. 

Luxusní dovolená

Monika nyní sdílela na sociální síti několik fotografií z její letní dovolené, na kterou vyrazila s manželem i dcerou Alex. A první pobyt u moře roztomilé dcerky by snad ani nemohl být lepší. Rodiče ji totiž zahrnuli absolutním luxusem. Dokonce se do oblíbené destinace vydali soukromým letadlem. 

Krásná maminka se pak fanouškům několikrát zvěčnila a ukázala, jak si Španělsko užívá. A nešlo si přitom nevšimnou jejích dlouhých štíhlých nohou a také odhaleného hrudníku, který Monika velmi decentně zachytila. 

Inspirací pro mnohé

Monika Marešová má na sociální síti bezmála 450 tisíc fanoušků, kteří nadšeně sledují každý její krok. Příspěvky Moniky je zkrátka velmi baví. „Vy máte tak nádherné fotky. Vkusné, elegantní, jemné. To se jen tak nevidí. Děkuji a cením, Moni,” vzkázala Monice například jedna z jejích obdivovatelek. „Krásná duchem i tělem. Hlavně přirozená,” přidala se další. Monika je mezi uživateli sociálních sítí oblíbená. Narozdíl od jiných známých osobností se totiž pod jejími příspěvky nikdy neobjevují zlé a nenávistné komentáře.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky