Půvabná brunetka letěla do Říma se svým manželem soukromým letadlem. Po zážitkovém letu následovala luxusní večeře a nákupy. Na romantickou cestu vyrazili jen ve dvou.

Dary za statísíce

Na svůj Instagram sdílela po dobu celé cesty jeden příspěvek za druhým. Fanouškům vyrazila dech především svým výstřihem. Na narozeninovou večeři se vypravila v černém korzetu, který nenechal chladným žádného muže. Pozorným sledujícím neutekl ani fakt, že Monika měla na sobě šperky za statísíce. „Cartier a Bulgary prstýnek. Leoš je skvělý. Vše Nej,” ocenila dary jedna ze sledujících. Nejhezčí dárek ovšem dostala druhá manželka populárního moderátora loňský rok, pár dnů po jednačtyřicátých narozeninách se jí narodila dcera. Zatímco Monika slaví narozeniny 7. března, Alex přišla na svět 12. března. U Marešových tak letos v březnu bude pořádně veselo. Jejich vytoužená dcerka za pár dnů sfoukne svou první svíčku.

Mareš jako mistr darů

Populární moderátor svou polovičku rád zahrnuje luxusními dary. Monika má velmi vytříbený vkus v oblékání, právem tak patří mezi největší módní ikony v Česku. Nákupy v nějaké evropské metropoli jsou tak zaručený způsob, jak jí udělat radost. Začátkem ledna si dokonce užili společné nakupování v Americe. Tam trávili dovolenou v Miami a nenechali si ujít místní butik luxusní značky Balenciaga. Milovník kožichů neodolal a odvezl si z Ameriky jeden dlouhý bílý kožich za v přepočtu více než 130 tisíc korun. Mareš se vedle Moniky mění postupně na módní ikonu.