Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další slavné miminko je na světě. Modelka Monika Leová porodila dceru

Monika Leová
Monika Leová
Zdroj: Profimedia
Monika Leová

Monika Leová v pátek večer vyvolávala tancem porod a povedlo se jí to. Modelka se ozvala fanouškům na Instagramu nejprve se vzkazem „Rodím“ a o pár hodin později změnila své stories na „Kojím“.

Monika Leová se v roce 2013 stala českou Miss Earth. Krátce nato nastoupila na post moderátorky do televize Prima, o místo ale později přišla, jelikož televize v rámci změn v souvislosti se CNN Prima News změnila strukturu zpravodajství.

Leová se v roce 2018 provdala. Se svým partnerem Martinem Košínem chodila osm let a po šesti letech se na dovolené v Austrálii zasnoubili. Už krátce po zásnubách mluvila bývalá královna krásy o založení rodiny.

Zprávu o těhotenství oznámila bývalá miss koncem října minulého roku. „1+1=3,“ napsala tehdy nastávající maminka k fotce s partnerem, na které měla na břiše kolem pupíku nakreslené srdíčko. Leová tehdy přidala hashtagy jako #BabyOnTheWay nebo #zbouchnutá.

Monika Leová vyvolávala porod tancem

Ještě v pátek večer se Monika Leová svěřila svým fanouškům, že se tancem se svým manželem pokouší vyvolat porod.

„Přenášíme, den první. A já se potom divím, že je na těch monitorech taková roztančená. Dnes jsem na nich byla třikrát,“ napsala moderátorka na svém Instagramu.

Úspěch se ale dostavil až po puštění filmu Wonder Woman. „Ty jo, nová Wonder Woman veliké zklamání. Pozitivní na tom je, že mi rozjela porod,“ smála se Leová. O pár minut později už byla na porodním sále.

„Rodím, kojím,“ oznámila modelka a moderátorka vtipně narození miminka

„Rodím,“ napsala Monika Leová stručně do Instastories. O šest hodin později sdílela novou informaci, „Kojím“, čímž světu objasnila, že už má porod za sebou.

Na rozdíl od většiny celebrit zatím Leová neposkytla svým fanouškům žádné fotografie novorozené dcerky a zvídaví sledující se nedočkali ani obvyklé fotky tatínka ze sálu.

Necháme se tedy překvapit, zda bude modelka patřit mezi maminky, které chrání soukromí svých potomků, nebo se jen potřebuje zregenerovat, než se jistě rozkošnou dceruškou pochlubí. Novopečeným rodičům každopádně velice gratulujeme.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky