Vyzrálé ženy mu zjevně imponují. Jinak by si nevzal o čtyřiadvacet let starší Moniku Štikovou. Svatba Petra Biniase a Moniky se odehrála na Staroměstské radnici za přítomnosti rodiny. Na obřadu a hostině byla však jen její část.

Dcery Ornella a Charlotte se s ní nebaví a myslí si svoje. Na svatbu logicky nedorazily. „Mé dcery na svatbu nikdo nezval. Ať tedy netvrdí, že je to nezajímá. To ony nezajímají mě. Neumím si představit, že bych dělala někomu, kdo o mě nemá žádný zájem, takové věci,“ řekla Monika webu eXtra.cz.

Maminka Petra Biniase je také blondýna

„Vsázely jsme se s Ornellou, jestli se to stane. Je smutné, že vlastní dcery netuší, že se vdává jejich máma. Za všechno si však může sama svým chováním k rodině. Ať si dělá, co chce, stará je dost, na rozdíl od jejího manžela,“ popsala stávající situaci dcera Charlotte pro Blesk. Ta navíc tvrdí, že Binias si vzal Moniku kvůli penězům. Monika jí odpověděla pořádně nahlas.

„Lživé prohlášení, že můj manžel je zlatokop je naprosto neuvěřitelné a stvořené chorým mozkem Charlotty, která nemůže rozdýchat, že příchodem mého současného manžela skončila doba ždímání mé osoby. Můj muž se o mně stará přes dva krásné roky,“ napsala na Facebook Monika.

„Nakonec vůbec nechápu, že strana Štiků a Koktů se již přes dva roky neustále naváží a trefuje do mě, mého manžela a mých rodičů. Neustále se jejich atakům jen bráníme, ale pravděpodobně to značí jak chudý a zoufalý život mají,“ dodala.

Pravdou však je, že maminka Monika majetek má a roky už podniká. Binias si ji ale dost možná vybral kvůli tomu, že mu připomíná maminku.

Ta na svatbu dorazila v černých elegantních šatech, které lichotily její postavě. Tu má lehce oplácanou stejně jako Monika. Podobnou má i barvu vlasů a tvar obličeje.

Slovanský původ nezapřou. Binias prostě ví, co se mu líbí. Hned po svatbě vyrazili na svatební cestu. „Samozřejmě, rovnou odjíždíme na svatební cestu teď,“ svěřila se Monika Šípu den po obřadu.

Už dříve se hvězda reality show Štiky nechala slyšet, že by klidně ještě miminko měla. Je to pořád v plánu? „To určitě ano. Proč ne? Není mi 105,“ smála se Štiková, která momentálně cestuje se svým milým po Česku. Domov mají však v Německu.