Monika Binias se naposledy s manželem ukázala v Karlových Varech na filmové festivalu, kde společně řádili na mejdanech a korpulentní blondýnka si užívala jako zamlada.

Matka klanu Štikových se často a ráda chlubí životem na vysoké noze a nebojí se mít ani nevhodné narážky na jedince, kteří se zrovna nenarodili se zlatou lžičkou v ústech.

Ve skutečnosti má ale Monika dle zjištění webu Expres sama lidově řečeno máslo na hlavě. Z veřejně dostupných dokumentů totiž vyplývá, že hvězda reality show a podnikatelka má dluhy téměř 200 tisíc korun a v současné době jsou proti ní vedeny hned 4 exekuce.

Zatímco Petr Binias se živí jako hokejový trenér, jeho žena má s kamarádkou vlastní podcast na placené platformě Herohero , kde má bezmála 400 odběratelů za 7 euro. Pouze z této činnosti si tak Binias přijde na zhruba 70 tisíc měsíčně, přesto ale má kostlivce ve skříni.

„Exekutoři hledají její adresu pobytu, dlouhodobě se vyhýbá placení svých dluhů,“ prozradil výše zmíněnému webu důvěryhodný zdroj z okolí Moniky.

Veškeré exekuce vedené proti dvojnásobné matce jsou již několik let staré a jsou v řádech tisíců korun. Nejvyšší pohledávka je částka 176 tisíc korun, v níž většinu tvoří penále za pozdní platbu

Moniku Binias své dluhy zprvu nechtěla vůbec komentovat a tvrdila, že tato zpráva nikoho nepřekvapí.

Se Štikou mám smlouvu, aby na mě neparazitoval

„Nemíním se vyjadřovat, tohle (exekuce) nikoho nezajímá, není to žádné překvápko,“ odsekla stroze na dotaz Expresu, nakonec ale se ale přeci jen rozpovídala a přiznala, že si exekuce nese již z dob manželství s Michalem Štikou, s nímž se rozešla za velmi bouřlivých okolností.

„Nezákonně přešly na mě ze Štiky a nehodlám to řešit. Proto máme s manželem předmanželskou smlouvu, která je neprůstřelná. Aby na něm i po letech Štika neparazitoval,“ nebrala si Monika se svým ex servítky. „Exekuce nikdo neřeší, nikoho to nezajímá,“ dodala influencerka přesvědčeně.

Více než pohledávky z dob minulých aktuálně řeší Binias svou dceru Charlotte, která spadla do závislosti na drogách a dělá ostudu, kudy chodí.

„K Charlotte jen krátce: I ve Varech jsi byla mimo. Jsi sice nemocný člověk, ale tvoje lži ve všech bodech jsou strašné, odporné a nehorázné. Drogy tě neomlouvají, tuhle cestu sis zvolila před 6 lety sama už s Ifkem,“ vzkázala skrze Facebook své mladší dceři.

„Je to její boj a lži a bahno. Už mi to není ani líto. Pošlapala jsi vše a všechny. Co dodat. Jen tma,“ posteskla si Monika a okomentovala i společnost Sámera Issy, s nímž Charlotte dorazila na festival.

„Moje dcera není rozhodně v pořádku a Sámer se chce přes ni jen zviditelnit. Jestli tě někdo zneužil, je to on. Ta videa, co jsem viděla... strašný. Jsem na dně,“ postěžovala si zoufalá Binias, které má dle své dcery psychické problémy a diagnózu. Válka mezi rodinnými příslušníky tak evidentně zatím rozhodně není u konce a necháme se překvapit, co se ještě v klanu Štikových odehraje.

Související články