Charlotte Štiková má za sebou perné měsíce. Dostala se do osobních problémů, které zahrnovaly nevhodné partnery, finanční potíže a drogy. Nyní se ale sympatická blondýnka pomalu snaží postavit se znovu na nohy.

S návykovými látkami podle svých slov sekla a nyní je již nějakou dobu čistá. Kromě toho si také našla zaměstnání. 

“Pracuju v jednom květinářství a je to zároveň moje radost,” přiznala mladá žena pro deník Blesk. 

Charlotte shodila vlasy

Novináři ji před květinářstvím v centru Prahy skutečně potkali, stejně jako v nejmenovaném baru, kam se večer vypravila ve společnosti neznámého staršího muže. Nešlo si přitom nevšimnout, že její hlavu zdobí chlapecký účes a její dlouhé lokny, se kterými se často fotografuje, tak budou pravděpodobně paruka. 

Zda je onen muž její přítel, se zatím nepodařilo potvrdit. Sama Charlotte ale přiznala, že někdo se v jejím životě přece jen objevil. 

“Mám teď novou známost, ale je to v začátcích. Je to úplně z jiného prostředí,” uvedla Štiková s úsměvem. 

S otcem má velmi mizerný vztah

Radost jí naopak nedělají vztahy s některými členy rodiny, kteří se k ní podle jejího názoru nechovají vůbec pěkně. To platí zejména pro jejího otce, podnikatele Michala Štiku. 

V době, kdy na Charlotte praskla její drogová etapa, kterou ona sama nijak nepopírá, ji totiž podle jejích slov začal velmi nehezky pomlouvat.

“Říká cizím lidem takové šílenosti… i kdyby to byla pravda, což není, tak se tyhle věci neříkají. Tohle normální rodič o svém dítěti nikdy neřekne,” prohlásila Charlotte Štiková v podcastu své matky Moniky Binias No nevim.

Vztah s Michalem Štikou měly poznamenat i dluhy

Původně vůbec nechtěla přiznat, co o ní Michal Štika řekl, její maminka, která byla která byla pořádně v ráži, ale nedokázala udržet jazyk za zuby. “Říkal o ní, že je špína a že pracuje jako prostitutka a chodí s taxikáři,” šokovala influencerka. 

“Je to tak. Říkal, protože on sám také v oboru taxi služeb podniká, že by si mě ani nevzal do auta, protože se mě štítí a bojí se, že by ode mě něco chytil. Což vlastně zní dost divně, jako bych byla nějaká jeho milenka,” konstatovala znechucená Charlotte Štiková. 

Celá situace ohledně Michala Štiky je podle Moniky Binias ještě mnohem horší. Nejen, že v době, kdy spolu ještě žili, se na ní měl údajně dopouštět domácího násilí. Kromě toho svérázná influencerka tvrdí, že její dceři Charlotte dluží poměrně hodně peněz.

Související články