Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Binias o dceři Charlotte: Nezadržitelně kyne a má znetvořený obličej

Monika Binias dcera Charlotte
Monika Binias dcera Charlotte
Zdroj: Profimedia
Monika Binias dcera Charlotte

Monika Štiková, nyní čerstvě Binias, má se svými dcerami více než vyhrocené vztahy. Prohlášení Charlotte, že je nový manžel její maminky zlatokop, nezůstalo bez reakce! Monika svou dceru drsně odsoudila a navezla se i do její obezity a plastických operací!

"Z jeho strany to není čistá láska, on tam vidí jen majetek. Říkal si, že se dobře oženil, že má rodina baráky, auta a tak dále, ale je na velkém omylu, nic mu z toho nekápne! Myslím si, že matce nemá co nabídnout, nemá jí co ukázat," šokovala Charlotte Štiková ostrými slovy na svou matku a jejího nového manžela.

Monika Binias se s dcerami před dvěma lety rozkomtřila a od té doby jsou vztahy čím dál více na nože! Její mladší dcera si neodpustila poznámku i na plánované miminko, které by ráda Monika s manželem co nejdřív počala.

"To prostě nejde, máma mi sama říkala, že dvakrát potratila, a doktoři jí nedoporučovali mít ani mě, u ségry málem umřela! Nevím, proč se do toho pořád hrne," naznačila Charlotte, že její matka riskuje těhotenstvím život! Její slova ale zvedly Moniku Binias natolik, že na svůj Facebook a Instagram dceři poslala velice ostrou odpověď!

Kolem svatby Moniky Binias vznikly opět v rodině dohady!

Monika Binias po prohlášení své dcery ihned sepsala dlouhé vyjádření, ve kterém uvádí slova Charlotte na pravou míru. Zastala se nejen sebe a svého manžela, ale taky svých rodičů, do kterých se též jejich vlastní vnučka navezla!

"Na můj rozvod s panem Štikou neměli moji rodiče naprosto žádný vliv! Byl zapříčiněn amorálním chováním ,dluhy ,nezodpovědností, nevěrou ,mojí bývalou tchyní Jaroslavu Stikovou, která se do všeho pletla, a nejednou pro něj hledala jiné ženy do postele, žárlila na moje rodiče, a v neposlední řadě DOMÁCÍM NÁSILÍM!" tvrdí Monika a v kritice Charlotte pokračuje.

"Výrok Charlloty na adresu mé maminky že je jak říká "Chorá" a zlá, bych řekla toto - moje maminka je báječná žena, která má otevřené srdce, a snaží se všem pomoct , ale nesnese , když se mladý člověk od 18 let nechá živit od své matky, a to i s jejím přítelem , jen se celý den valí v posteli, nezadržitelně kyne, a nemá žádný smysl života, nebo který má cely přetvořený obličej plastikami, a to vše ve 24 letech!" nešetřila Monika Binias ostrými slovy a na své mladší dceři nenechala nit suchou! Tím ale dlouhou řeč ještě neuzavřela!

Zamilovaná Monika Binias svou dceru vůbec nešetřila!

Když uvedla Monika Binias na pravou míru pomluvy ohledně svých rodičů, zastala se následně i svého manžela Petra!
"Lživé prohlášení , že můj manžel je zlatokop, je naprosto neuvěřitelné, a stvořené chorým mozkem Charlloty, která nemůže rozdýchat, že příchodem mého současného manžela, skončila doba ždímání mé osoby! A v poslední řadě chci uvést, že můj muž se o mě stará přes dva krásné roky! Nakonec vůbec nechápu, že strana Štiků a Koktů se neustále naváží a trefuje do mě, mého manžela a mých rodičů, neustále se jejich atakům jen bráníme, ale pravděpodobně to značí, jak chudý a zoufalý život mají," uzavřela Monika Binias, která má na své dvě dcery pořádnou pifku!

Ačkoliv jsou aktuálně v rodině Štikových vztahy velice pochroumané, Monika ještě možnost usmíření zcela nezavrhla, což přiznala ve své posledním rozhovoru pro Blesk.cz! "Víte, jak to je, nikdy neříkej nikdy, ale nedovedu si to teď vůbec představit."

Tak uvidíme časem, zda si slavný klan Štik k sobě časem opět najdou cestu, či zůstanou odděleni už navždy...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky