Blond influencerka Monika Binias, která se věnuje také osobnímu a lifestyle poradenství, se nijak netají tím, že se svými dospělými dcerami má velmi komplikované vztahy. Starší z nich, podnikatelka a influencerka Ornella Koktová, s ní již několik let nemluví. K jejich rozkolu vedly především rozdílné názory a opakované spory, které vyústily až v “tichou domácnost”. Situace je pro ni o to smutnější, že kvůli tomu nevídá ani svá tři vnoučata - Quentina, Svena a Lilianne. 

I přesto má nyní Monika Binias důvod k úsměvu. Podařilo se jí totiž znovu najít společnou řeč s mladší dcerou Charlotte Štikovou. Také její příběh se v poslední době značně zkomplikoval. Mladá žena se v minulosti trápila nadváhou, se kterou ale dokázala úspěšně zatočit. Se znovunabytým sebevědomím se v ní ale probudila touha dohnat vše, co jí dosud chybělo, a tak se vrhla do víru večírků a bujarého života. 

Tato náhlá změna v jejím chováním vedla k tomu, že si přestala rozumět jak se svou maminkou, tak sestrou Ornellou, se kterou si do té doby byly velmi blízké. Jednu dobu dokonce ani její rodina neměla tušení, kde Charlotte bydlí, kde pracuje a jak se jí daří. Nyní ovšem došlo k velkému obratu. 

Velké děti jsou velké starosti

“O svátcích jsme s manželem byli na pět dní v Praze. Během toho jsem se viděla s dcerou Charlotte, se kterou jsme nyní zase v kontaktu,” pochlubila se Monika Binias pro Kafe.cz radostně. 

“Charlotte v době, kdy byla mladší, neměla prakticky žádnou pubertu a byla velmi klidná. Teď to asi dohání a je to s ní trochu složité. Bude s tím asi ještě práce, než se naše vztahy opět zlepší, ale snad to spolu zvládneme. Dřív jsem se smála, když mi říkali, že malé děti jsou malé starosti, ale velké děti starosti velké. Teď už tomu rozumím,” vysvětlila plavovlasá maminka krásné Charlotte, jak na tom obě dámy momentálně jsou. 

Ve Švýcarsku pracuje jako recepční

Kromě tohoto velkého úspěchu se Monika Binias těší také na dovolenou, kterou si s manželem Petrem Biniasem již naplánovali. “Až skončí hokejová sezona, máme v plánu vyrazit do Egypta. Oba jsme tam už samozřejmě byli, ale nikdy ne spolu. Chceme projet všechny památky, nechat si namalovat takový ten legrační společný obrázek od umělce na ulici, zkrátka vše, co se v Egyptě obvykle dělá. Kromě toho bychom rádi vyrazili také do Francie, kde bychom se chtěli podívat do Remeše,” prozradila pro Kafe.cz Monika. 

Manžel Moniky Binias aktuálně působí ve Švýcarsku jako hokejový trenér a jako dobrá manželka, která je svému muži oporou, jej proto hvězda reality show Tchýně pochopitelně následovala. S osudem “hokejové partnerky”, která pouze dělá zázemí své polovičce, se ale nesmířila, a tak si ve Švýcarsku našla práci. 

“Pracuji v baletní škole jako recepční. Musím se sice učit jazyk, protože tady to ani není klasická němčina, je to ovlivněné tím, v jakém je člověk kantonu, ale všichni jsou moc milí a tolerantní, navíc mám skvělé kolegy, a tak mě to moc baví. Navíc tu vidím spoustu krásných tanečních kostýmů a jako žena, která má ráda módu, si to proto moc užívám,” popsala svou aktuální životní náplň Monika Binias pro Kafe.cz.

Související články