Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová: Její rodina se prý brzy rozroste o dalšího člena

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Monika Bagárová si užívá svou prvorozenou dcerku, nedávno však přiznala, že plánuje ještě dceři pořídit sourozence. Vypadá to ale, že se zpěvačka možná dočká dřív, než vůbec sama čekala!

Monika Bagárová a Makhmud Muradov spolu vychovávají tříměsíční dceru Rumiu, rodiče ale prý rozhodně plánují ještě druhé miminko. "Plánujete druhé miminko?" ptal se nedávno zpěvačky jeden ze sledujících. "Určitě. Až nám Ruminka trošku vyroste," odpověděla Bagárová. Muradov ale potkal vědmu, která jemu i Bagárové předpověděla budoucnost a druhé dítě na sebe prý nenechá dlouho čekat.

Rodina se prý brzy rozroste o dalšího člena

"Tuhle paní jsem před nedávnem potkala u Palladia vyvěštila mi krásnej život hihi. Samozřejmě ze jsem ji dala penízky, ne jen proto, že věřím na čáry máry, ale i proto, že mě prostě pobavila. A dnes potkala Macha, který mi hned zavolal, aby mě znovu pobavil. Tak snad se s námi taky zasmějete," napsala Monika Bagárová popisek k videu s vědmou, který sdílela na svůj Instagram.

Muradov na něm komunikuje se ženou, která údajně vidí do budoucnosti! "Vy budete mít ještě jedno dítě, krásnýho kluka! On (Muradov pozn. redkace) chce tři, ale vy budete mít dvě. On nemůže zvládnout tři! Chtěl by na sílu, ale budou jen dvě," tvrdí věštkyně.

Na to se zápasník MMA ohradil, že zvládne své milované udělat dětí, kolik chce! "Cože nezvládnu? Celý autobus klidně," chvástal se Muradov, neznámá žena si ale trvala na svém. V komentářích se však našlo hned několik sledujících, kteří vědmu znají, a prý skutečně ovládá jasnovidectví. Zkušenosti s ní má dokonce i Daisy Lee!

Vědma je mezi lidmi známá, prý skutečně vidí do budoucnosti!

Před dvěma lety jsem ji taky potkala a věštila mi na Václaváku. Popravdě mě to dost zaujalo a měla v pár věcech pravdu, jelikož mi řekla věci, co se jen tak tipnout nedají a seděly. Jsem zvědavá, jestli se to, co říkala, splní," napsala pod přízpěvek Bagárové Daisy Lee svou zkušenost s vědmou a nebyla jediná.

Výborná, v roce 2015 jsem ji potkala na Příkopech a předpověděla mi, že brzy potkám tmavého cizince, který se stane do roka a půl mým manželem. Já na to: To vidíte určitě špatně, já se totiž vdávat nechci. A ona mi na to řekla, ať se ničemu nebráním, nedivím, ani se ničeho nebojím a jdu do toho, protože to bude jako z románu. A měla pravdu! Měsíc na to jsem potkala Alberta a fakt jsme se po roce a půl od seznámení vzali!" potvrdila superschopnosti neznámé ženy i zpěvačka Dannie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky