Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová: "Začátky rozhodně nebyly lehké, pyšná jsem na sebe nebyla!"

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Monika Bagárová má letos velmi úspěšný rok. S partnerem Makhmudem Muradovem očekává miminko a zároveň se stala porotkyní pěvecké soutěže Superstar. Zpěvačka ale zažila před lety i krušné chvilky! Dnes na ně vzpomíná spíše nerada!

Monika Bagárová začínala paradoxně sama v soutěži, kde je nyní porotkyní! Když se poprvé objevila na castingu, bylo jí pouhých patnáct let. 

Od účinkování v Superstar uběhlo deset let a zpěvačka za tu dobu ušla dlouhý a náročný kus cesty. Začátky kariéry ale nebyly pro Bagárovou zrovna jednoduché.

Úspěch ale prý rozhodně nepřišel sám, a mladá hvězda na sobě musela hodně zapracovat, aby si jí veřejnost všimla. Na toto období ovšem Bagárová nevzpomíná jako nejšťastnější v životě...

Superstar měla před deseti lety obrovskou sledovanost a soutěžícím slibovala jistou popularitu. V praxi to ale vypadalo tak, že se o zpěvácích rychle přestalo hovořit.

I Monika Bagárová tento úpadek zažila a dnes by možná ani do stejného zážitku podruhé nešla! "Nebyla jsem se svými výkony vůbec spokojená. Jenže lidi mi pořád posílali hlasy. Nechápala jsem to. Nebyla jsem na sebe pyšná. Ke konci jsem tím už hodně trpěla. Pro mě bylo velmi náročné pohybovat se na velkém pódiu. Vždyť mi bylo teprve patnáct," popsala své zkušenosti zpěvačka v nedávném rozhovoru pro Krajské listy.

Ještě hůře se ale Monika Bagárová cítila poté, co se po skončení soutěže o ní dočista přestalo mluvit, a musela se odrazit od samého dna!

"Po skončení soutěže u mě přišel propad. Zatímco ostatní soutěžící začali koncertovat, u mě se nedělo vůbec nic. Měsíc, dva, nic. Potom jsem se spojila s lidmi z branže, kteří mi pomohli. Měla jsem hodně štěstí. Ale zároveň jsem byla ochotna učit se novým věcem a hodně pracovat," vzpomínala Monika Bagárová pro výše zmíněný deník na své začátky.

Díky tvrdé píli se ale podařilo mladé zpěvačce splnit si sen a dnes už nemá žádný důvod ke smutkům! Je těhotná se svým milovaným partnerem, a stala se sama hlavní hvězdou soutěže, kde před deseti lety stála na druhé straně barikády!

Monice přejeme hodně štěstí, a hlavně zdraví, které je při aktuální pandemii asi nejdůležitější ze všeho! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky