Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zapomněla, jak byla nervózní: Divákům SuperStar je Bagárová trnem v oku

Monika Bagárová se soutěžící Superstar
Monika Bagárová se soutěžící Superstar
Zdroj: TV Nova
Monika Bagárová se soutěžící Superstar

Monika Bagárová už poněkolikáté zasedla do křesla porotkyně SuperStar, letos ale u diváků zatím příliš kladné ohlasy nesklízí. Podle fanoušků pořadu je zpěvačka namyšlená, povrchní a hodnotí u soutěžících převážně vzhled.

Monika Bagárová se do povědomí široké veřejnosti dostala díky své účasti v SuperStar, kde se dostala do TOP 10 a svou televizní slávu dokázala skvěle využít.

Po letech budování hudební kariéry přijala v roce 2019 Bagárová nabídku stát se porotkyní v soutěži, která ji proslavila a ona samozřejmě kývla.

Zatímco na začátku divákům Monika v porotě nevadila, letos si zasloužila titul namyšlené královny a rozmazleného spratka.

Bagárová si se soutěžícími nebere servítky

Jelikož Monika Bagárová sama před lety soutěžila v SuperStar, očekávalo se od ní, že bude mít s účastníky na castingu trochu pochopení, to ale zpěvačku nejspíš ani nenapadlo.

Bagárová v každém díle otevřeně komentuje vzhled některých soutěžících a rozhodně si s nimi nebere servítky, to se ovšem nelíbí televizním divákům.

"Bagárová se hodně změnila. Je nafoukaná a chová se jako rozmazlený parchant," schodují se komentující v diskuzích. Podobně neoblíbená je ale i další porotkyně, Patricie Pagáčová. Tak má díky svému zmatenému projevu už pořádný hate club.

Patricie Pagáčová je terčem kritiky

"Proč tam letos znovu dala ta děvčata, když už loni se nelíbila? Nehodí se tam a Mareš to měl raději moderovat. Jsou namyšlené, Bagárová zapomněla, když sama zpívala v soutěži, jak byla nervózní. Ještě, že se nedívám. Dejte tam odborníky na zpěv," valí se převážně na dámskou část poroty obří kritika.

Největším trnem v oku diváků je evidentně kromě Moniky Bagárové také Patricie Pagáčová. Herečka totiž u každého výkonu soutěžících kouká s otevřenou pusou všude kolem sebe a vyčkává, až řeknou názor její kolegové. Až po nich se většinou vyjádří. Pagáčová se dokonce často ptá Pala Habery a Leoše Mareše, zda byl výkon dobrý, či nikoliv, a tak vznikají dotazy, proč vůbec v SuperStar vůbec figuruje, když nerozumí hudbě.

Letos to pětice porotců nebude mít u diváků vůbec jednoduché. Start se ale Bagárové ani Pagáčové příliš nevydařil. Necháme se tedy překvapit, zda se děvčatům podaří svou pověst ještě zachránit.

I když Bagárová sama v SuperStar začínala, se soutěžícími nemá slitování.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky