Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová ve stresu z kojení: O pomoc žádala sledující na Instagramu

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Monika Bagárová je už tři měsíce pyšnou maminkou malé Rumie, kromě radostí ale mateřství přináší zpěvačce i různé starosti. Promluvila o nich na sociální síti.

Monika Bagárová si mateřství velmi užívá, ačkoliv je péče o miminko, stejně jako i pro jiné maminky, občas trochu náročná. Noční vstávání a krmení dcery vyčerpává i zpěvačku, která zatím plně kojí, a je na to pyšná.

Kojení ale způsobuje i jisté problémy, Bagárová se zatím od malé Rumie totiž nemůže hnout na krok.

Jelikož se ale chystá porotkyně Superstar zpět do práce, závislost miminka na prsu se ukazuje jako problém a proto oslovila své sledující s prosbou o pomoc.

Stres kolem kojení 

"Krásné ráno Vám všem a hlavně maminkám na které mám dnes dotaz zajímají mě vaše rady a zkušenosti. Ruminka je plně kojené miminko spokojené krásně přibírá a vše je v pořádku. Jen nechce žádnou flaštičku s odstříkaným mlíčkem ani s čajíčkem nebo vodou. Vím, že v mém mlíčku má vše co potřebuje a jsem šťastná a vděčná, že mužů kojit.  Ale jsou dny kdy Ruminku nechci sebou tahat například vyřizovat, kde se člověk zdrží prostě déle. Jak jste tohle řešili vy? Zkoušeli jste to xxx krát až si nakonec miminko zvyklo? Nebo se vám to nikdy nepodařilo? Jaká flaštička je ideální ? Děkuji moc Vám všem," poprosila Monika Bagárové své sledující o pomoc.

Zpěvačky dcera odmítá pít z lahvičky, což je ale velice limitující. Pod příspěvkem ihned Bagárové začaly radit desítky zkušených maminek a ona jim hned druhý den popsala nové pokroky s malou Ruminkou.

Rady z Instagramu

"Chtěla jsem vám moc poděkovat, za včerejší rady, zprávy které jste mi napsaly moc si toho vážím. Vyzkouším ještě nějaké flaštičky podle vašich zkušeností. Pokud se Rumince nějaká zalíbí určitě ji použiju, jen když bude opravdu potřeba . Abych mohla stále kojit. Dám vám vědět jak to dopadlo," ozvala se Monika Bagárová svým fanouškům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU