„Jsem zamilovaná do hudby a módy.“ Tak přesně to má Natálie napsané na Instagramu a její Instagram tomu odpovídá. Ještě by si tam mohla dopsat, že ráda tráví čas v posilovně, jelikož z ní zveřejňuje jeden snímek za druhým.

Nelze si nevšimnout, že její postava je božská. Kromě toho, že dbá na svoje tělo, ještě skvěle zpívá. Se sestrou Monikou nazpívala písničky Like nebo Sestra. Monika Bagárová nyní musí pečovat o malou Rumiu, kterou nedávno porodila Makhmudovi Muradovovi.

Natálie má s Monikou krásný vztah

„Ruminko, lásko naše, slibuju, že budu ta nejlepší teta na světě,“ napsala ke snímku Moniky a malého miminka v porodnici Natálie. Je jasné, že i když bude s Rumiou pomáhat, má bezesporu větší pole působnosti. Monika se do práce jen tak nevrhne.

Teď už je Natálka ve světe hudby a sociálních sítí ostřílená, takže rady starší sestry nepotřebuje. Dříve tomu ale tak nebylo. „Nebudu vám lhát. Když jsem tu byla na Instagramu nová, bála jsem se být člověkem, jakým doopravdy jsem,“ svěřuje se Natálie.

„Střelená, plná elánu, upřímná a hlavně jiná. Dnes je doba, kdy se snažíme být někým jiným, jen abychom uspěli v životě nebo byli uznáváni druhými. Jsem ráda, že jsem tohle rozhodnutí neudělala. Neřiďte se tím, co si kdo o vás myslí nebo co kdo o vás píše, říká. Stačí, když budete vědět kdo doopravdy jste vy sami a vše ostatní hodit za hlavu,“ radí svému okolí.

A právě to se jí daří. Být autentická. Má už dokonce svůj vlastní klip Nemá to význam. „Popravdě jsem měla strach jít se skladbou ven, vůbec jsem si nevěřila, ale díky vám jste moje pochybnosti vyvrátili. Mám chuť tvořit a nadále vám předávat postupně kousky mojí tvorby, která mě skutečně naplňuje a doufám že i vás,“ radovala se na sociální síti.

Michael je jejím osudovým mužem

Šťastná je i v soukromém životě. Už čtyři roky chodí s Michaelem Slivkou. „Před čtyřmi roky jsem ani netušila, že budu ležet v našem vlastním bytě po boku někoho, jako je on. Náš vztah začal tak nějak osudově. Kluk ode mě vzdálený 213 km a zrovna my dva se dáme dohromady, a to ještě ani nevíte, co všechno jsme museli udělat proto, abychom se vídali,“ vzpomíná Natálie.

„Ani za boha by mě nenapadlo, že to bude člověk, se kterým budu jednou žít společnej život. Náš vztah ale nebyl jen tak jednoduchý, jak si možná všichni myslí. Když jsme byli na začátku, tak jsme se vídali jen 2x za měsíc,“ pokračuje Natálie.

„Každý vztah má nějaké praskliny, hádky, neshody nebo nedokonalosti, ale vždy je to o tom na tom zapracovat, všechno překonat a jít dál. No a díky tomu jsme spolu až do teď. Je to můj největší parťák, kamarád a doufám, že i jednou manžel, se kterým jednou založím rodinu a zestárnu,“ netají se svými plány Natálie. Ostatně i její sestra Monika toužila brzy po rodině.