Jejich fanoušci byli zvyklí, že Monika Bagárová a její partner Makhmud Muradov na svých sociálních sítích čas od času zveřejňovali společné fotografie, na nichž i s dcerou Ruminkou působili jako šťastná rodina. Jenže pak se něco změnilo a ani jeden z dvojice na internetu dlouhé měsíce žádnou společnou fotku nesdílel. Postupem času se tak začaly objevovat nejrůznější domněnky, ze kterých pramenila otázka, zda není velké lásce konec. Nahrávala tomu i skutečnost, že velmi podobně se zpěvačka zachovala již v minulosti.

Fanoušci se ptali už kdysi

Když před lety zpěvačka tvořila pár s Dávidem Hodkem, působili nesmírně šťastně. Monika partnera často ukazovala na sociálních sítích a nic nenasvědčovalo tomu, že by jejich vztah ohrožovaly nějaké problémy. Pak se ale po společných fotkách slehla zem. Po vlně dotazů zpěvačka konečně kápla božskou. „Je pravda, že jsme se rozešli. Asi mě ale chápete, že se o soukromí nechci bavit, a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu,“ prohlásila tehdy Bagárová pro eXtra.cz.

„Čekala jsem, kdy to praskne. Fanoušci mě totiž bombardovali otázkami, proč už s Dávidem nedělám Instastories a jestli už to náhodou mezi námi neskončilo,“ dodala ještě. A společným fotkám nastal konec i tentokrát. Monika i Makhmud ovšem spekulace o rozchodu drsně vyvrací.

Jsme pořád rodina

„Přátelé, mediálně proběhla zpráva, že jsme se s Machem rozešli. Prosím vás, nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný čas, společný život, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit, tak jsme pořád rodina,“ vysvětlovala absenci fotek Bagárová na sociální síti.

A podobně se k celé záležitosti postavil i její partner. „Že nepřidávám společné fotky? Jsem sportovec, a tak nevím, proč bych měl na svůj Instagram dávat své soukromí. My jsme s Monikou spokojení a o život ostatních se nezajímáme. O soukromí se nechci dělit,“ komentoval dění Makhmud Muradov v rozhovoru pro eXtra.