Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová: Odloučení od Muradova, zpěvačka je na výchovu dcery sama

Monika Bagarová
Monika Bagarová
Zdroj: profimedia
Monika Bagarová

Monika Bagárová je šťastnou maminkou malé Rumie, kterou má se svým partnerem Makhmudem Muradovem. Ten ale musel kvůli práci odcestovat a hrozilo, že odloučení s rodinou se může pořádně protáhnout.

Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem tvoří spokojený pár. Pár se po poměrně krátké známosti rozhodl založit rodinu a dnes se radují z tříměsíční dcery Rumie. Zpěvačka je z mateřství zatím nadšená, i když přiznává, že je to občas náročné. Navíc je Bagárová na dcerušku poměrně často sama, pomáhá jí pouze její maminka.

Tvrdá příprava

Muradov je aktuálně v Polsku, kde se připravuje na další zápas, s Bagárovou je tedy v kontaktu jen přes telefon. Porotkyně Superstar přiznala, že neví, kdy se její partner vrátí domů. Monika Bagárová už na začátku vztahu se zápasníkem MMA tušila, že to nebude mít jednoduché. Muradov totiž často odjíždí za hranice a zpěvačka pak zůstává doma opuštěná.

"Dávám mu obrovský prostor na přípravu a chci, aby byl i on spokojený se svou prací," prozradila deníku Blesk.

Celá situace se ale komplikuje kvůli stoupající nákaze COVID-19. Stále totiž není jasné, kde se bude zápas Muradova konat, zatím se spekuluje o Americe či Abú Zabí. Jenže, po návratu bude muset partner Bagárové ještě do karantény.

Nepříjemné odloučení

"Nevím, jak je to s testama, ale po jeho návratu se asi hned tak neuvidíme," prozradila Monika Bagárová výše zmíněnému webu. Muradov totiž bude muset do karantény.

Ačkoliv je odloučení pro zamilovaný pár náročný, oba si vyznávají lásku alespoň pomocí sociálních sítí. "Taťka v přípravě na další UFC zápas. Společného času je teď méně a každá chvíle je pro nás vzácná. Budeme při tobě vždy stát a podporovat tě," napsala zpěvačka na Instagram zamilovaný vzkaz pro svého partnera. Ten ihned zareagoval.

"Moje motivace, pro naši lásku tu výhru proste musím přivést domu," odpověděl Muradov na láskyplná slova Bagárové. Vypadá to, že dvojice přečká všechny těžkosti a žádná pauza jejich lásku nezničí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky