Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Stěhování i rozchod: Monika Bagárová uvedla vše na pravou míru

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, zda se zpěvačka Monika Bagárová a úspěšný zápasník MMA Makhmud Muradov nerozešli. Její příznivci si totiž již několik dlouhých týdnů všímali, že Bagárová nezveřejňuje žádné jejich společné snímky. Zpěvačce nakonec došla trpělivost a řekla, jak to doopravdy je.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov tvoří pár již několik let. Společně vychovávají dceru Ruminku a ještě donedávna působili na širokou veřejnost jako spokojená rodina. Jenže pak se něco změnilo. Fanoušci zpěvačky si totiž všimli, že na své sociální síti dlouho žádnou společnou fotku nezveřejnila, a tak se začali domnívat, že je velké lásce konec. Tomu navíc nahrával i fakt, že sám Makhmud žádnou fotografii svojí lásky nesdílel. Všechno pak podtrhly zprávy o stěhování. Monika Bagárová ale chtěla spekulace ukončit, a proto vše uvedla na pravou míru. 

Pořád jsme rodina

„Přátelé, mediálně proběhla zpráva, že jsme se s Machem rozešli. Prosím vás, nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný čas, společný život, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit, tak jsme pořád rodina,“ uvedla na sociální síti Bagárová. 

„Do nového domu jsme se přestěhovali společně. Máme tátu často na cestách z pracovních i rodinných důvodů,“ snažila se všem vysvětlit, jak to u nich v domácnosti momentálně vypadá. Zároveň ale naznačila, že něco je přece jen možná trochu jinak. 

Hlídá si soukromí

Přiznala totiž, že ne všechno je vhodné ke sdílení s širokou veřejností a některé záležitosti se zkrátka musí vyřešit v soukromí. „Asi chápete, že jsou věci, které patří do rodinného kruhu a není vhodné je sdílet s veřejností. Ano, je nám smutno a není to jednoduchý. Hlavně že jsme všichni zdraví a milujeme se,“ zakončila ještě velké prohlášení, v němž sice mnoho věcí objasnila, avšak poskytla několik informací, jež mohou velmi dobře nahrát zrodu dalších spekulací. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU