Před několika měsíci dvojice opravdu přestala přidávat společné fotky na sociální sítě. Není divu, že příznivci oblíbené zpěvačky a bojovníka uzbecko-českého původu začali spekulovat, co za takovým chováním vězí. Pár sice občas sdílel fotografie malé dcerky Ruminky, ale snímky plné partnerského štěstí najednou zmizely.

Vážně jsme se nerozešli

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,“ vysvětlila nedávno Monika pro Super. Zároveň ale připustila, že s Ruminkou zůstávají často doma samy, protože Mach se věnuje zápasům a náročným tréninkům hlavně v zahraničí.

„Náš tatínek je pořád pryč. Teď ho čeká zápas v UFC, na který trénuje dvakrát denně. Kromě toho má další povinnosti, často cestuje do Uzbekistánu, kde založil svoji organizaci,“ řekla nedávno zpěvačka v rozhovoru pro CNN Prima News.

„Když chceš něco vyhrát, musíš o něco přijít. O to víc si užíváme společný čas,“ potvrdil Makhmud Muradov a dodal, že na další střetnutí se připravuje v Polsku. Práci se věnuje naplno hlavně proto, že jako sportovec má omezenou dobu, kdy může soutěžit. Teď chce bojovat další tři až pět let a pak se plně věnovat rodině. Fighter navíc pečuje o svoje příbuzné, které má v Uzbekistánu.

Teď jsem je viděla venku

Monika se s Machem a Ruminkou nedávno přestěhovala do domku na okraji Prahy. A právě odsud se ozvali sousedi, kteří nejlépe vidí, jak to mezi známou dvojicí právě teď je. „Oni jsou fakt v pohodě! Teď jsem je tady zase viděla spolu venku a cukrovali, drželi se za ruku a dávali si pusu. Takhle se rozcházející se pár nechová,“ odhalila žena ze sousedství dvojice pro eXtra.cz.

Kromě toho Monika nedávno sdílela fotografii, na které je nejen s Ruminkou, ale také s Machem. „Spolu navždy,“ napsala porotkyně soutěže Česko Slovenská SuperStar a přidala srdíčko. V dalším příspěvku pak odhalila, že měla s Machem rande na zápase Oktagon MMA, ve kterém vyhrál Slovák Samuel Krištofič. Tím zpěvačka jasně dokázala, že je do svého muže skutečně zamilovaná, když jí nevadilo strávit romantickou schůzku při sportu, který pro Macha tolik znamená.