Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bagárová prozradila plány po rozchodu s Machem, odhodlala se k zásadnímu kroku

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Monika Bagárová a Makhmud Muradov ohlásili na začátku roku veliký comeback, jejich obnovený vztah ale neměl dlouhého trvání. Zpěvačka nyní potvrdila, že mezi ní a zápasníkem MMA došlo k dalšímu rozchodu a tentokrát to vypadá, že láska této dvojky je definitivně u konce.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov se opět rozešli. "Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby. Důležité je, že máme nádhernou dceru, která je pro nás oba prioritou a zůstáváme její milující rodiče," uvedla na sociálních sítích. 

"S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku. Znamená to pro nás nový začátek spolu s mojí rodinou," nastínila, jaké zásadní změny ji v životě čekají.  

"Nedávám si žádnou pauzu, jsem tu s vámi, žiju dál naplno. Tohle jsou informace, které jsem vám chtěla říct. Ostatní věci, důvody, zůstávají v našem soukromí. Protože se to sluší a patří," dodala na závěr zpěvačka. 

Podobně prezentovala hvězda Superstar krach vztahu i loni v prosinci na svém Instagramu. "S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," napsala tehdy Monika, která o dva měsíce později dala Makhmudovi druhou šanci. 

Luxusní dovolená nezabrala

Na začátku února oznámila Monika Bagárová, že se s Makhmudem Muradovem pokouší slepit jejich rozbitý vztah. V březnu spolu partneři odjeli na luxusní dovolenou do Dubaje a vše působilo zalité sluncem. Pak se ale Makhmud opět ztratil z Instagramu své partnerky a nyní Monika přiznala, že jim to ani na druhý pokus nevyšlo.

Monika Bagárová se dala dohromady se zápasníkem Makhmudem Muradovem v roce 2019 a o rok později se jim narodila dcerka Rumia. 

Kvůli práci Muradov neustále cestoval do zahraničí a Bagárová byla často na malou Rumii sama, což bylo jedním z důvodů rozpadu vztahu.

Dvojice se pokoušela vztah slepit na dovolené v Dubaji

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky