Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Další miminko v rodině: Monika Bagárová s Muradovem se radují z těhotenství Inny

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová vždycky toužila po velké rodině a přání se jí plní. Zanedlouho do jejich klanu přibude další miminko. Druhého potomka totiž čeká její sestřenice Inna, která rostoucí bříško už sotva utají. Sourozence k malé Rumii nevylučuje ani Monika.

Inna Bagárová je momentálně ve 28. týdnu, jak sama píše na Instagramu, kde hrdě vystavuje těhotenské bříško. K synovi Marečkovi za chvíli přibude sourozenec. Monika Bagárová a Makhmud Muradov musí být štěstím bez sebe. Zejména Monika vždy chtěla velkou rodinu.

„Moc gratuluji k miminku,“ píší Inně na sociálních sítích. Pravda je, že její bříško už přehlédnout opravdu nejde. Není to dlouho, co Inna navštívila právě Moniku Bagárovou a připomněla si, jaké to je, mít doma ještě batole.

Na návštěvě si mohla pochovat malou Rumii, již má Monika s MMA zápasníkem Makhmudem. „I když se vidíme málo a po dlouhé době, tak je tam ta láska, která je nekonečná. Milujeme vás s Marečkem, holky naše,“ napsala Inna Bagárová ke společné fotce s Monikou.

Monika Bagárová Monika Bagárová Zdroj: Profimedia

Bagárová se dalšího miminka nemůže dočkat

Při pohledu na těhotenské bříško své sestřenice se Monice po požehnaném stavu jistě zastesklo. Již v minulosti prozradila, že by se dalšímu dítěti nebránila. „Plánujete druhé miminko?“ ptal se jí jeden ze sledujících nedávno. „Určitě. Až nám Ruminka trošku vyroste,“ odpověděla Bagárová.

Další miminko jí navíc předpověděla věštkyně. „Tuhle paní jsem před nedávnem potkala u Palladia, vyvěštila mi krásný život, hihi. Samozřejmě že jsem jí dala penízky, ne jen proto, že věřím na čáry máry, ale i proto, že mě prostě pobavila. A dnes potkala Macha, který mi hned zavolal, aby mě znovu pobavil. Tak snad se s námi taky zasmějete,“ napsala Bagárová popisek k videu s vědmou, které sdílela na svém Instagramu.

Tajemná žena má o jejich budoucnosti jasnou představu. „Vy budete mít ještě jedno dítě, krásnýho kluka! On (Muradov) chce tři, ale vy budete mít dvě. On nemůže zvládnout tři! Chtěl by na sílu, ale budou jen dvě,“ tvrdila věštkyně.

Bagárová Muradov Bagárová Muradov Zdroj: Profimedia

Muradov se velké rodiny nebojí

„Cože nezvládnu? Celý autobus klidně,“ chvástal se Muradov. Bagárová chtěla být odjakživa mladou maminkou a už po prvním setkání s Muradovem věděla, že je to ten pravý. Ten, který bude otcem jejích dětí.

„Moc bychom si přáli dítě, vždycky jsem chtěla být mladá maminka, abych byla plná sil, ale necháváme tomu volný průběh. Když to přijde, tak to přijde,“ tvrdila Expresu ještě předtím, než počali malou Rumii. I když je péče o ni náročná, snaží se na sto procent věnovat i příteli.

Podstatná je pro ni i péče o něj. „Umím udělat třeba skvělé karbanátky, řízky s bramborovým salátem, asi všechna masa. Když něco nevím, tak zavolám mamince a ta mi ráda poradí,“ směje se Bagárová, která zažívá jedno z nejšťastnějších období.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky