Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Bagárová rodila předčasně a císařským řezem: Co se vlastně stalo

Monika Bagárová, SuperStar
Monika Bagárová, SuperStar
Zdroj: Instagram
Monika Bagárová, SuperStar

Monika Bagárová přesně mezi dvěma živými přenosy Superstar porodila dceru Rumiu! Holčička přišla ale na svět dříve a císařským řezem! Jaké měla zpěvačka komplikace u porodu?

Monika Bagárová letos změnila svůj život od základů. Nejprve přijala nabídku stát se porotkyní Superstar a krátce na to přišla další šťastná novinka, zpěvačka byla v jiném stavu se svým partnerem, zápasníkem MMA, Makhmudem Muradovem.

Skloubit roli porotkyně v pěvecké soutěži a zároveň budoucí maminky se Bagárové povedlo na jedničku. A dokonce ani skvělému nápadu produkce s plochou obrazovkou a přenosem nechyběla ani na finále Superstar!

Ačkoliv měla Monika původně termín na začátku června, nakonec přišla dcerka na svět o něco dříve, nerodila totiž spontánně, nýbrž císařským řezem. Co způsobilo změnu plánu?

Porod císařským řezem a před daným termínem

Bagárová do poslední chvíle věřila, že se zúčastní finálového večera Superstar, termín porodu naznačoval, že skutečně vše zvládne a dceru přivede na svět po skončení soutěže.

Mateřství je ale plné překvapení a dcera Rumia se rozhodla své rodiče trochu potrápit. Miminko totiž nebylo správně otočené a lékaři proto museli zvolit místo klasického porodu císařský řez!

Tuto informaci nechtěně vyzradil prostořeký Leoš Mareš v éteru ranní show. "Monika měla rodit příští týden, ale holčička nebyla otočená, tak chtěla mít svého porodníka a šla raději na císaře," vyklouzlo tajemství Marešovi v rádiu dle deníku Blesk! 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky