Monika Bagárová si s Makhmudem Muradovem prošla těžkým obdobím, z posledních videí spokojené rodinky to ale vypadá, že jsou všechny krize zažehnané.

Zpěvačka společně se zápasníkem MMA uspořádali pro jejich dceru Rumii parádní narozeninovou oslavu, kam pozvali široké příbuzenstvo.

Obří párty ale nebyla jediným překvapením pro dvouletou slečnu. Hlavním darem byla skladba, kterou Bagárová nazpívala z lásky pro svou malou holčičku.

Vše co mám

Ačkoliv se Monika Bagárová a Makhmud Muradov dali na začátku roku dohromady, zápasník stále tráví většinu času v rodném Uzbekistánu, kde má rozjeté podnikání. Druhé narozeniny své dcery si ale nenechal ujít a na rodinné oslavě nechyběl. Největším překvapením ale byla píseň Vysněná, kterou otextoval Vojtěch Drahokoupil se sestrou Moniky, Natálií Bagárovou a textařem Michaelem Slivkou.

"Jsi vše, co na světě mám, jsi přístav, kam připlouvám. Jsi jediná, moje vysněná, bezpodmínečná láska. Díky tobě můžu říct, jaký je dvě srdce mít. V těch nejtěžších chvílích jsi to ty, kdo mi rozumí," pěje Bagárová ve své nové skladbě.

Píseň za pouhých pár dní nasbírala stovky tisíc zhlédnutí a dostala se na Youtube do trendů.

Monika Bagárová po delší době vydala skladbu a věnovala ji dceři Rumii

Zdroj: Youtube