Na velkém koncertu Moniky Bagárové, kterou proslavila talentová show SuperStar, se podílí také moderátor a producent Leoš Mareš. Jak sympatická zpěvačka prozradila, na chystané O2 areně pracovali velmi dlouho, než mohli svůj velký plán oznámit veřejně fanouškům. “My jsme to věděli a řešili asi rok. Teď jsme s tím vyšli ven a začínáme o tom mluvit,” sdělila pro Kafe.cz s úsměvem.

Pro podobně velké koncerty je typické, že zpěvačky na jevišti vystřídají mnoho šatů a chtějí se blýsknout v tom nejlepším světle. K tomu je samozřejmě zapotřebí práce stylistů, kteří ve spolupráci s umělkyní udělají vše pro to, aby byl její velký den příjemný nejen na poslech, ale také na pohled. Tyto přípravy tak nyní čekají také Moniku Bagárovou.

Odhalené oblečení nenosím

“Řekla bych, že mám skvělý tým a nechávám se vést, nejsem taková, že bych si diktovala, že chci to a to nebo naopak něco nechci. Všechno konzultujeme a řešíme tak, aby to lichotilo mé postavě. Někdy jsou takové návrhy, že si říkám, jestli na to mám odvahu nebo se na to cítím, ale dělají to profíci a já jim důvěřuji. Kolik outfitů bude, zatím nevím, ale určitě jich bude hodně. Uvidíme ale, kolik toho stihneme převléct,” popsala pro Kafe.cz zpěvačka, jak to vypadá v zákulisí jejího chystaného koncertu.

Co se týká stylu, který zpěvačka preferuje, není fanynkou přehnané extravagance. “Trendy a módu sleduji, ale jsem taková, že třeba nenosím úplně odhalené věci. Mám ráda rafinovanou módu, aby to bylo elegantně sexy. Takže nic vulgárního na mě rozhodně neuvidíte,” vysvětlila pro Kafe.cz svůj přístup k módě.

Aby byl její vzhled na koncertě po všech stránkách perfektní, samozřejmě je potřeba také dlouhou dobu dopředu se věnovat péči o pleť. V tom je ale Monika Bagárová vzorná již roky, jak prozradila pro Kafe.cz. “Já mám svoji řadu kosmetiky. To je číslo jedna. Mám ji otestovanou léta ještě před tím, než se začala prodávat. Ale nebudu lhát, i já zkouším nové produkty, když se třeba na trhu objeví něco nového. Je to pro mě i inspirace pro mou kosmetiku. Když mi něco zavoní, třeba něco přírodního, tak si třeba řeknu, že bych tam chtěla přidat tu a tu ingredienci,” vysvětlila s úsměvem.

Zapomněla jsem se odlíčit asi třikrát v životě

Pokud by měla dát svým fanynkám jednu jedinou kosmetickou radu, ví naprosto přesně, co by jim doporučila. “Rozhodně nikdy nevynechám odlíčení. Stalo se mi to možná třikrát v životě. Dávám té pleti hydrataci, čistím ji, dávám jí odpočinek, spánek a nekouřím cigarety, nepiju moc alkohol, protože mám opravdu citlivou pokožku,” sdělila pro Kafe.cz.

Než nadejde “den D” a ona se dočká svého vysněného koncertu, čeká ale Moniku Bagárovou celá řada dalších radostí. Momentálně se tak zpěvačka nemůže dočkat vánočních svátků. “Těším se moc, já miluju Vánoce. Hlavně klid, pohoda, chci si užít tu vánoční atmosféru v rámci trhů a nakupování dárků, opravdu se těším,” sdělila redakci Kafe.cz, kterou potkala na křtu nové knihy zpěváka Jana Bendiga “Roma Boy”, zatímco vůbec neskrývala nadšení.

“Budeme s přítelem. On tedy pracuje, je hodně zaneprázdněný. Ale 19. prosince má narozeniny, tak doufám, že si vezme volno. Dárek ještě vymyšlený nemám, ještě jsem nestihla přemýšlet o tom, co komu dám. Ale říkala jsem si, že by bylo fajn, kdyby každý dostal to, co opravdu využije, něco praktického,” uzavřela Monika Bagárová radostně.

Související články