Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je to moc vážné: Monika Bagárová je po uši zamilovaná do nového muže

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová

Monika Bagárová prožila velice bolestivý rozchod s otcem své dcery, MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zpěvačka ale nezůstala dlouho na ocet a podle všeho našla novou lásku. Její partner má být podnikatel z Karlových Varů s iniciály L. L..  

Monika Bagárová podle informací webu Extra potkala nového muže, do kterého je po uši zamilovaná. A rozhodně prý nejde o krátký románek. Zpěvačka už se dokonce po boku podnikatele ukázala na veřejnosti a že je to mezi hrdličkami vážné, potvrzují i přátelé Bagárové.

"Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči," prozradil zdroj zmíněného webu.

Nedávno se společně objevili například na akci Tempus Design, kde Monika vystupovala. Po velice emotivním rozchodu s Makhmudem Muradovem Bagárová konečně hodila bolestivé období za hlavu a naplno si užívá novou lásku. 

Vztah s Muradovem se záchránit nepodařilo

Monika Bagárová se minulý rok touto dobou pokoušela zachránit krizi ve vztahu s Makhmudem Muradovem a těsně před Vánoci světu oznámila, že je mezi ní a zápasníkem definitivní konec.

K otci své dcery Rumie se pak pokoušela o pár měsíců později vrátit a dokonce s Muradovem odjela na luxusní dovolenou do Dubaje, kde vše působilo zalité sluncem.

Letos v červenci ale oznámila zpěvačka definitivní konec. "Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost,“ napsala zpěvačka do stories. „Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby. S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku, znamená to pro nás nový začátek spolu s mojí rodinou," vysvětlila Monika, proč se s dcerou přestěhovala do Brna. Nezbývá než Bagárové popřát mnoho štěstí.

Monika Bagárová opět září štěstím po boku nového muže

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky