Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Stres, nervy a strach: Bagárová popsala pocity ze soužití s Muradovem

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová je s Makhmudem Muradovem na první pohled šťastná. Na začátku vztahu s MMA bojovníkem ale musela leccos přetrpět a trpí dodnes. Čekat na otce svého dítěte, než se vrátí ze zápasu, jsou pro ni ryzí muka.

Makhmud Muradov vydělává spoustu peněz. Jakožto úspěšný MMA bojovník inkasuje nemalé částky. Monika Bagárová může být ráda, že zrovna on je otcem její malé dcery Rumii. Ví, že nebude nikdy strádat a dopřát si může prakticky cokoli.

„Ze začátku to bylo náročné. Pořád to není příjemné to vidět, když se pere. Pokaždé, když má zápas, tak mám stres, nervy a bojím se,“ přiznala Monika v Show Jana Krause. „Nejde mi o výhru, ale hlavně, aby se vrátil zdravý domů,“ tvrdí.

S malou Rumiou doma tráví spoustu času sama, jelikož Makhmud je často na cestách. I přesto se jí život s ním otočil o 180 stupňů. „Před rokem kolem Vánoc jsme oznámili, že čekáme miminko. A teď už je tu s námi náš poklad, naše holčička,“ rozněžnila se Bagárová u vánoční fotografie na Instagramu.

Monika Bagarová a partner Makhmud Muradov Monika Bagarová a partner Makhmud Muradov Zdroj: Profimedia

„Život dostal úplně jiný rozměr. Těšíme se na naše první Vánoce s Ruminkou,“ rozplývala se. Sama již dříve přiznala, že chtěla být mladou maminkou a to se jí splnilo. „Moc bychom si přáli dítě, vždycky jsem chtěla být mladá maminka, abych byla plná sil, ale necháváme tomu volný průběh. Když to přijde, tak to přijde,“ svěřila se webu Expres.cz už po pěti měsících vztahu s bojovníkem.

Pravdou je, že pak to vzali hopem. „Každý den děkuji Pánu Bohu, že mám zdravou a šťastnou holčičku, která mi do života přinesla něco nepopsatelného. Ona ... moje láska, můj smysl života, moje vše. Nic víc neexistuje,“ píše zpěvačka k fotkám s dcerou.

Hned po porodu radila mladým maminkám, jak se dostat na původní váhu, což se jí samotné evidentně povedlo. Monika totiž vypadá skvěle.

Monika Bagárová Monika Bagárová Zdroj: Profimedia

„Moje tělo, moje postava ještě rozhodně není ve formě, na kterou jsem u sebe zvyklá a ve které se cítím dobře. Momentálně mám 6 kg nahoře. Mohlo by být i hůř. V rodině to prostě máme, takže jsem ráda, že je to tak, jak je,“ napsala na sociální síť Bagárová.

„Každopádně na tom chci zapracovat. Včera jsem udělala první krok k tomu, aby moje tělo začalo pomalu fungovat a dávat se dohromady. Co vám tím chci říct je, že i přesto, že máme doma naše malinký lásky a je to náročné, vyčerpávající a někdy opravdu přemýšlíte nad tím, kdy jste se naposledy v klidu vykoupala a vyfoukala si vlasy, bychom se o sebe měly starat,“ apeluje na ostatní.

„Zkusit udělat maximum pro to, abychom se ve svém těle cítily spokojeně a měly trochu času i pro sebe. Ano, ano vím, že někdo nemá žádnou pomoc rodiny nebo přátel a za to klobouk dolů, že se staráte celé dny úplně samy, ale věřte, ze zacvičit si jde i doma třeba u telky,“ zakončuje Monika svoje povídání.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky