Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak zvládá mateřství a vztah s Muradovem v době covidu Monika Bagárová?

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Talentovaná zpěvačka Monika Bagárová má malé miminko, hvězdnou kariéru, úspěšného partnera a krásný dům, mohlo by se tedy zdát, že jí nic nechybí. Ale přesto se i ona potýká v partnerství s určitými problémy a vždy u nich není vše zalité sluncem.

Krásná zpěvačka Monika Bagárová rozhodně nesbalila slavného uzbeckého zápasníka MMA hned. A byla to ona, kdo se musel snažit. Než mu napsala na Facebook pro jeho fotku, tak úspěšný bojovník neměl o její existenci ani potuchy.

Ani pak to prý nebyla láska na první pohled, ta přišla až po několika setkáních. Ale byla to láska jako trám. Nyní je pár spolu téměř tři roky a z jejich lásky se narodila dcera Rumia, které dal pár jméno po Machově babičce.

Nikdy neviděla rodiče svého partnera

Vzhledem k pandemii koronaviru ještě neměli Machovi rodiče šanci vidět svou vnučku naživo, z čehož je zpěvačka neuvěřitelně smutná a nemůže se dočkat, až se vše uklidní a babička s dědečkem si ji pomazlí. Přiznává, že ani ona sama je ještě nikdy neviděla osobně. Často si volají, ale osobní kontakt chybí.

„Nikdy jsem je neviděla osobně. Ale jsme velmi často v kontaktu a voláme si. Až situace dovolí, tak si konečně pochovají a pomazlí svoji vnučku,“ prozradila pro Blesk.cz.

Muradov se dokonce nechal slyšet, že z výher šetří na vysněnou dovolenou, kam chce vzít nejen Moniku a svou dceru, ale právě i rodiče, aby všichni společně strávili nějaký čas. Tak snad se jim to brzy vydaří. 

Ani jinak není vztah zpěvačky a bijce vždy zalitý sluncem, Monika má totiž alergii na jeho závislost na počítačové hře, kterou je prý doslova posedlý.

Posedlost videohrou

„Věřím, že i v 70 letech bude hrát Dotu. A taky věřím, že jednou počítač mrsknu o zeď. A taky bych vám chtěla říct, že díky Dotě znám všechna ruská sprostá slova,“ prozradila Blesku Monika.

Jinak to ale páru každopádně klape a žádný skandál zatím nevyplul na světlo světa. Aby také ne, když má Mach doma jednu z nejkrásnějších českých žen, která je navíc milá, talentovaná, umí vydělat peníze a je rodinně založená.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky