O problémech v jejich vztahu se mluvilo dlouho. Monika Bagárová a její partner Makmud Mudarov ovšem jakékoliv neshody zásadně odmítali a vždy všechny ubezpečovali o tom, že jsou vedle sebe nesmírně šťastní. Jenže jak plynul čas, slovům o velké lásce jejich fanoušci pomalu přestávali věřit. Spekulace o rozchodu pak po loňských Vánocích potvrdila sama Bagárová, když na sociální síti oznámila, že už s Muradovem netvoří pár. „Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,” napsala Bagárová svým příznivcům.

Dříve zářili štěstím

I když mnozí už tak nějak tušili, že vztah Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova dospěl do svého konce, z oznámení zpěvačky byli fanoušci smutní. Přece jen spolu rodiče malé Ruminky byli tři roky a prožili vedle sebe mnoho krásných momentů. A když spolu začínali, vypadali natolik spokojeně, že by asi jen málokoho napadlo, že velké lásce bude jednou konec.

Monika a Makhmud se seznámili v roce 2018, když zpěvačka na Instagramu MMA zápasníkovi popřála štěstí v jeho dalším souboji. Sportovce kráska okamžitě zaujala a začali si psát. Po několika týdnech se osobně setkali a dva měsíce na to už spolu bydleli. „Monika se toho trošku bála, prý jestli to není příliš brzy, ale přesvědčil jsem ji, že takto se alespoň lépe poznáme. Že nemá smysl ztrácet čas,” vzpomínal kdysi Muradov v rozhovoru pro slovenský magazín Emma.

Těšili se na společnou budoucnost

Stejně rychle, jak přišlo společné bydlení, přišla i jejich společná dcera Ruminka. „Já jsem vždycky chtěla být mladou mámou, jen jsem k tomu nemohla najít vhodného partnera. Mach je první chlap, při kterém jsem si řekla, že bych do toho šla,” hlásala před lety zpěvačka.

„Po jednom zápase se mě na tiskové konferenci zeptali, jestli je Monika moje přítelkyně. Na to jsem odpověděl, že ne, protože ona je moje žena. Čeká přece mé dítě. Možná jednou bude mojí manželkou, možná se jednou nakonec vezmeme, ale podle mě dítě spojuje lidi mnohem víc než nějaká svatba,” doplňoval zápasník tehdy svou partnerku. Bohužel se nakonec ukázalo, že tento vztah nedokázalo spojit a udržet vůbec nic.

Související články