Monika Bagárová a Makhmud Muradov se seznámili v roce 2018 a svou lásku veřejně přiznali po několika měsících, v prosinci téhož roku. Zamilovaná dvojice na nic nečekala a zpěvačka po roce a půl porodila dceru Rumii.

Vztah Bagárové a Muradova připomínal reklamu na dokonalé rodinné štěstí, poslední měsíce ale idylka jaksi opadla. Zápasník MMA tráví stále více času v posilovně a na trénincích a s rodinou je čím dál méně.

Na konci února navíc Muradov odjel na několik měsíců do Uzbekistánu. „Úplně rozumím, že vás to zajímá. Mach odešel do Uzbekistánu pracovně ve vícero směrech, hlavně kvůli podnikání. Situace se bohužel zkomplikovala a musel zůstat, aby vyřešil rodinné problémy,“ vysvětlila tehdy Bagárová na Instagramu.

Na Instagramu Muradova Bagárovou nenajdete na žádné fotce

Monika Bagárová i Makhmud Muradov se vždy rádi chlubili společnými snímky na sociálních sítích. Dnes ale na profilu zápasníka nenajdete ani jednu fotku, kde by byla zvěčněná matka jeho dcery.

Naopak dceru Rumii oba rodiče sdílí požehnaně. Bagárová přidala poslední fotku se svým partnerem naposledy letos v květnu, a to v den oslavy narozenin jejich holčičky. Muradov ale sdílel opět pouze dceru, a Bagárovou dokonce ani nezmínil ve svých plánech do budoucna.

„Dnes má moje dcera první narozeniny. Jsem nesmírně vděčný pánubohu za takový zázrak, lásku mého života. Pouze díky ní jsem si uvědomil, jak moc můžeme milovat. Nyní mám ve svém životě jasný cíl: udělat vše pro to, aby moje princezna byla šťastná a na mě pyšná. Všechno nejlepší k narozeninám, mé malé štěstí,“ rozplýval se. Fanoušci se proto stále častěji ptají, zda slavná dvojice ještě vůbec tvoří pár. Na to se rozhodla odpovědět zpěvaččina sestra Natálie Bagárová.

Monča se s Machem nerozešla, tvrdí sestra Bagárové

Monika Bagárová už před několika měsíci musela odpovídat na nepříjemné otázky, proč s nimi její přítel Makhmud Muradov netráví čas. Je to jednoduché. Rozdělují je pracovní povinnosti. Zatímco Bagárová natáčí další sérii SuperStar, Muradov se v cizině připravuje na další důležitý zápas a to je údajně důvodem jejich aktuálního odloučení.

„Ano, jsou stále spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o cizí soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné. Monča se s Machem nerozešla! Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé,“ snažila se zpěvaččina sestra vyvrátit domněnky fanoušků. Jak se ale říká, na každém šprochu pravdy trochu, a nebyla by to první ani poslední dvojice v showbyznysu, která se snaží ututlat rozchod. Necháme se tedy překvapit, zda vztah na dálku do budoucna přežije, či nikoliv.