O krizi ve vztahu Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova si šuškají i vrabci na střeše, důvodem je fakt, že spolu rodiče malé Rumie tráví minimum času.

Zápasník MMA jezdí často do ciziny trénovat a s partnerkou a dcerou se proto občas nevidí celé měsíce. Bagárová ani Muradov navíc delší dobu nesdílí společné snímky, což je fanouškům podezřelé. Zpěvačka rozchod popírá.

Bagárová odjela s dcerou poprvé k moři, Muradov na dovolené chyběl

Monika Bagárová se pochlubila na Instagramu fotkou z dovolené. Zpěvačka vyrazila k moři po třech letech a vzala s sebou svou dceru Rumii, místo Muradova ale porotkyni Superstar doprovodili rodiče.

Hvězda vysvětlila, že partner nemohl s nimi letět na dovolenou, protože opět trénuje na další důležitý zápas.

"Je tu krásně. Skoro po 3 letech u moře. Tak dlouho jsem neměla odvahu s malou někam vycestovat. Možná jsem se bála zbytečně a možná taky ne. Všechno je tak, jak má být a vše má svůj čas. Vzali jsme s sebou babičku a dědu. A tak jsme si dneska říkali, jak moc nám tu chybí Makhmud. Tak příště spolu. 28.8. zapínáme telku a budeme držet palce taťkovi při jeho dalším zápasem ve Vegas," napsala Bagárová k fotografii, kterou sdílela na sociální síti. Ze slov zpěvačky to vypadá, že se žádná krize nekoná a vše je zalité sluncem. Partneři jsou evidentně na odloučení zvyklí a o to více si pak užívají společné chvilky...

Bagárová do Řecka vyrazila s rodiči.

Související články