O rozchodu Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova si loni cvrlikali i vrabci na střeše, v prosinci pak zpěvačka informaci oficiálně potvrdila na svém Instagramu.

"Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina," informovala hvězda Superstar své fanoušky na sociální síti.

Po pár týdnech od rozpadu vztahu se ale zpěvačka s MMA zápasníkem začala sházet častěji, než před rozchodem a všem bylo jasné, že si k sobě hrdličky opět hledají cestu.

Usmiřovací dovolená v Dubaji

Muradov již delší dobu podniká ve svém rodném Uzbekistánu, a proto s partnerkou Monikou Bagárovou, ani s dcerou Rumiou netráví příliš času. Po nedávném usmíření se ale zápasník nejspíš rozhodl začít věnovat své rodince častěji a vyvezl je proto do Dubaje.

Právě havní město Spojených arabských emirátů použil nedávno jako usmiřovací destinaci Karlos Vémola s Lelou Ceterovou, kteří se po obřím mediálním skandálu rozhodli zachránit svůj vztah. Po výletu z Dubaje extravagantní dvojice hodila všechny problémy za hlavu a opět si vyměňují přeslazené vyznání lásky skrze sociální sítě.

Blahodárný efekt měl pobyt evidentně ale i na Bagárovou s Muradovem.

Moře je studené

"Dubaj, spolu, family," napsala Monika Bagárová k fotce z rodinného alba, kterou sdílela se svými fanoušky. Zpěvačka je na snímku zachycená po boku Muradova a v ruce drží jejich dcerku.

"Ptáte se mě, jak Ruminka zvládla let a jestli je moře studené. Tak hlásím, že pro miminka podle mě studené je. Rumince se tam nechtělo. Tak jsme si hráli ve vyhřívaném bazénku, kde se jí moc líbilo. Další krásný den koupačka, bábovečky, písek a moc milá společnost," popsala první dojmy svým sledujícím na sociální síti.

Odpočinek a společně strávený čas evidentně hvězdné dvojici prospívá a vypadá to, že je opět vše zalité sluncem. Že by kouzelný efekt Dubaje?

Společná dovolená hrdličkám prospěla