Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Usmiřování s Bagárovou vyšlo Muradova pořádně draho: V Dubaji nechal balík

Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Monika Bagárová a Makhmud Muradov
Zdroj: Profimedia
Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Makhmud Muradov a Monika Bagárová aktuálně slepují svůj vztah na romantické dovolené v Dubaji. Zápasník MMA bere usmiřování velice vážně a za společné zážitky s partnerkou utrácí pořádně tučné sumy.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov loni na Vánoce oznámili rozchod, dlouho bez sebe ale nevydrželi. Už po pár týdnech od oficiálního odloučení se začaly hrdličky opět objevovat bok po boku.

Svůj obnovený vztah odjeli Bagárová s Muradovem utužovat do Dubaje a zápasník na své rodince rozhodně nešetří.

Muradov do Dubaje dorazil o chvilku dřív, než jeho partnerka, jelikož letěl z Uzbekistánu. Mezitím zařídil luxusní ubytování a pronajal si drahé závodní auto, kterým Bagárovou s malou dcerou Rumií následně vyzvedl na letišti.

Zápasník na své rodince rozhodně nešetří

Ubytování za desetiticíce

Spokojená rodinka si užívá dovolenou v hotelu Palazzo Versace, kde jedna noc vyjde na cca 12 tisíc korun v levnějších pokojích. Dá se předpokládat, že Muradov pro svou přítelkyni a dceru vybral něco víc "nóbl", takže si za usmiřovací pobyt pořádně připlatí. 

Kromě drahého ubytování se Monika Bagárová pochlubila fotkou v jednodílných plavkách značky Fendi, které vyjdou na necelých 8 a půl tisíce korun.

Zda šlo o další usmiřovací dáreček nebo si je hvězda Superstar pořídila sama, to už neprozradila.

Zpěvačka je šťastná, že má svého muže zpátky

Vztah jako na horské dráze

Monika Bagárová a Makhmud Muradov se seznámili v roce 2018 a po roce vztahu se jim narodila dcera Rumia. Zpěvačka fešného Uzbeka oslovila přes Instagram a rychle v sobě našli zalíbení.

Rozchod oznámili přesně tři roky od data, kdy veřejně přiznali svůj románek.

Na začátku letošního roku se dvojice začala znovu vídat a dnes je, zdá se, vše zalité sluncem. Muradov má ale stále náročné pracovní povinnosti ve své rodné zemi. Až časem se proto ukáže, zda nebude jeho častá absence doma způsobovat další problémy. 

Bagárová vyrazila na pláž v pořádně drahém modelu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky